Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 4x23W | LowRyder #2 Auto


Recommended Posts

@zasobnik

Nie ma to jak słowo uspokajające ;)

dzieki.... 

no cos w tym jest ze chcesz jak najlepiej, opanowanie i spokoj przychodzą wraz z doświadczeniem. To chyba tak we wszystkim jest....

tak zrobię. Dzisiaj pewnie nr2 puści liście wiec dam do boxa i potem przerwa ;)

pozdrooo

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Up 

nr 1 Na pierwszym planie.

mija jej 8 dzień. Nie wiem czy rozmiar jest Ok czy nie. W sumie to LOWryder...

nr 2 dalej ma 4 dni.

maja ciemny kolor widać kolejne listki.

 

Podlewa po około 75ml, ostatnie podlanie z odrobinka Biohumus (dużo mniej niż zalecane).

temp 27-29.

dodalem wiatrak mieszający wewnątrz oraz podwójny komp do wyciągu. O temp skoczyła do prawie 30.

i co powiecie??

large.IMG_3493.JPG

ps kubki stoją w srodku. Po bokach stoją dwie tacki z woda gdzie dolewam co 2 dzień niecały litr wody. Bardzo mocno paruje...

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pasjonista ziemia jest dla mnie ciekawostka. W PL takiej nie widziałem. Mam taka fotke gdzie lepiej widać z czego sie składa (resztki rozkładającego sie drewna, małe kawałki suchych liści, ale i małe opiłki metalu czy biały (chyba) kermazyt....

Foto z poprzedniej, pierwszej uprawy

large.1.JPG

@Scooby-Doo docelowe doniczki to plastikowe, 2-3 litrowe zwykle donice o wysokości 15 cm, sr u góry 17cm u dołu 12cm.

myśle, ze sa Ok, szczególnie gdy box ma 50 cm wysokości a świetlówki sa niżej wiec od ziemi roślinie pozostanie jakieś 30-35cm do światła.

planuje porobić dziury w ściankach albo ponacinać pionowo boki (??)). Sadzenie wieczorkiem.

Edytowane przez Tedsharp
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Up

ostatbie podlewanie 21.01 rano po 150ml

przesadzenie obu 23.01

podlane dzisiaj 24.01 wieczór kranówką czysta po 300ml

nr 1 - dzień 10 a roślinka jakby trochę stanęła. Wyszła od nr 2 wczesniej ale jest delikatnie mniejsza. Szerokość pary liści - 5 cm.

large.IMG_3516.JPG

nr 2 dzień 6 a jest delikatnie większa od starszej bliźniaczki. Szerokość pary największych liści 6 cm.

jest większa choć jej ziarno przeszło ciężka drogę.

large.IMG_3517.JPG

podsumowanie

wg mnie roślinki sa małe choć to może cecha wspólna lowryderow af. Patrzyłem na innych blogach - tez nie sa spore ale chyba jednak większe. Co sądzicie?

zastanawiam sie tez czy jak mam 3 żarówki warm light a tylko jedna pow 6000k to czy to szkodzi czy AF sa obojętne na barwę??

large.IMG_3507.JPG

 

Edytowane przez Tedsharp
Dodana fotka nr 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+