Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Witam 

Po niedzielnym treningu, wszystko już ładnie idzie do góry. W następną niedzielę, będzie to koniec 2tyg Flo, usunę wszystko to co nie przeszło ponad siatkę. Od tego momentu pozostanie tylko zrywanie liści. I czekanie, aż wszystko samo się dokończy..  :yoda:

large.DSC_0325.JPGlarge.DSC_0326.JPG

'May the force be with you'

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Minął kolejny tydzień, czas na oczyszczanie pod siatką i liście. Dziś zrobię wszystko pod, a jutro liście żeby ich za bardzo nie stresować. Zauważyłem że od tego podlewania strasznie szybko robi się bardzo gruby pień.

large.DSC_0334.JPGlarge.DSC_0335.JPGlarge.DSC_0336.JPGlarge.DSC_0337.JPG

 

Zaczynają już kwitnąć..   :D

large.DSC_0338.JPGlarge.DSC_0339.JPG

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 minuty temu, zasobnik napisał:

Stary, wygląda to wzorowo! :)

Powyrywał bym też cały dolny popcorn u siebie, bo i tak siedzi w wielkim cieniu, ale gdzieś się boję :D

Pozdo! Leci na wypasie!

Nie ma czego się bać, lepiej usunąć dół, ja czasem nawet do 4 tyg flo rwalem co mi nie pasowało, i zawsze było ok, nauczyłem się że energia która jest zużyta na karmienie tego wszystkiego na dole co nie dostaje światła za dużo, po usunięciu jest pchana w górę, kwiaty są większe i pełniejsze i nie ma problemu z popcornem. Wiem że to drastyczne metody dla niektórych, ale sam scrog nie jest naturalnym sposobem w który roślina rośnie, więc skoro ja tu decyduje co i jak, to robię tak by było najlepiej..

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, Dzielnicowy napisał:

Dywan jak cholera.

Jak ty tam sięgniesz pod spód, żeby to obrywać? :D

Otwieram sobie namiocik do okola i mam dostęp z kazdej strony, czego nie umiem sięgnąć pod siatką, sięgam z góry przez siatkę przy 1,2m2 nie jest tak źle, choć trochę trzeba się powyginac.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+