Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL growbox.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ralphy81

HPS 600W | Chemdwag

Recommended Posts

6 godzin temu, Pasjonista napisał:

Elegancko , a liscie przytowowe to zostawiasz na cos jeszcze czy co z nimi robisz.Gratki 

Z liści będzie olejek..  :D

Super ogródek, na takie projekty zawsze miło popatrzeć, gratulacje i czekamy na coś nowego :P

siema , Ralph81 mam pytanko techniczne , stosujesz do coco odwrócona osmoze ??? własnie ogarniam hydro u siebie i słyszałem że osmoza jest niekonieczna tylko wazne aby woda mial ok 18-19 stopni ,,ps.gdzie kupiłes hydro cocomix 60-40 z gl szukam i nie moge nigdzie namierzyć . hodowałes w samym coco bez domieszki . dzieki z góry i z fartem   

12 godzin temu, zielonylemur napisał:

siema , Ralph81 mam pytanko techniczne , stosujesz do coco odwrócona osmoze ??? własnie ogarniam hydro u siebie i słyszałem że osmoza jest niekonieczna tylko wazne aby woda mial ok 18-19 stopni ,,ps.gdzie kupiłes hydro cocomix 60-40 z gl szukam i nie moge nigdzie namierzyć . hodowałes w samym coco bez domieszki . dzieki z góry i z fartem   

Witka..  Ja leje zwykłą kranówe, daję jej postać 24h by odchlorowala i mam grzalke z akwa by miała temp około 18-20 stopni, potem leje koksy, ustawiam EC, na końcu pH i wszystko gitara, zero problemów. Robiłem w samym Coco, Coco plus perlit, teraz Coco i hydrogroszek czy jak go tam zwą, kiedyś sam mieszalem ale za dużo pieprzenia z tym. Jak podlewalem raz dziennie samo Coco było ok, było dłużej mokre, a że leje teraz sześć razy dziennie zamienilem na 60/40, tu w UK w każdym sklepie hydroponicznym to kupisz, ale możesz mieszać sam bez problemu. 

Pozdro 

Witam ponownie..  Zabrałem się za wstępne obieranie, nie było mnie przez tydzień i wszystko mi wyschlo na maxa. Trzeba będzie uważać by za bardzo nie pokruszyc.. 

large.DSC_0469.JPG.ef88fae981800febb0ea09318592078d.JPGlarge.DSC_0470.JPG.85d0282a95bc9fb0d30e645d0006749a.JPG

7 minut temu, Ali1980 napisał:

jestem ciekaw wyniku:excellentp: pozdrawiam

Jak narazie 1251g ale trzeba jeszcze oczyścić z listków.. 

wynik naprawdę za***** i to z 4 roślin. W dodatku prawie 2g z watta, jak dla mnie bajka i szacunek za ciągły progres.

7 godzin temu, Ralphy81 napisał:

Jak narazie 1251g ale trzeba jeszcze oczyścić z listków.. 

o fuck! jesteś mistrz:puff:

Ilość zastąpiła wielkość.. Jest mnóstwo kwiatkow ale małych, ostatnio miałem więcej dużych.  Tak czy inaczej nie mogę narzekać.. 

Siema wszystkim.

Obralem, zwazylem..   Wynik końcowy 1026g, czyli pobilem ostatni (było 979g)  znajomi w niebo wzieci, zapach i smak zaj....y. Jak wrócę w poniedziałek to wkładam następne. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.