Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Ja kiedyś do podlewania używałem takiej plastikowej rynny o przekroju chyba 10cm i wtedy do każdej panny pod siatką umiałem sięgnąć, a stały w jednej kwadratowej podstawce takiej 1m x 1m ustawionej pod lekkim kątem by woda splywala w jeden róg, i używałem pompki ze spryakiwacza z auta podlaczonej do zasilacza by to wyciągnąć.. Trochę pieprzenia, ale działa..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

57 minut temu, zasobnik napisał:

Hmm.. więc tak, zrobiłem coś podobnego na takiej pompce akwarystcznej i miałem problem z ciśnieniem, a miałem tylko 6 wezykow Nie wiem jak w tym przypadku producent rozwiązał ten problem, ale może coś tam siedzi wewnątrz tego boxa co powoduje że leci mocniej. Choć z drugiej strony w opisie stoi, że to jest do nawadniania kropelkowego, więc może po prostu trzeba będzie to zostawić trochę dłużej załączone, by wlalo odpowiednią ilość. Myślę że będzie działać. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to wysokość beczki czy pojemnika bo napisali że pompa max wycisnie na 0,8m wysokości. Ja użyłem pompy wysokociśnieniowej, bo w moim założeniu było podlewać szybko i mocno, by za każdym razem nowe partia wody z odżywkami splukiwala stare, by nigdy się żadne elementy nie nagromadzaly, tylko były ciągle nowe. I leje 6x po 30 sekund co 3h na Vegu i co 2h na flo. To daje okolo 3,5l (6x po około 600ml) do 15l airport'ow dziennie, i rosną jak szalone. Od kiedy tak podlewam, nigdy nie zauważyłem żadnych problemów z roślinami, które miałem przy podlewaniu recznym. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziś zrobiłem mainlining na klonach, pierwszy raz to robię więc jest to też nowa przygoda dla mnie. Klony są od poniedziałku w doniczkach i już rosły zdrowo do góry, więc chyba nie ma na co czekać. Docelowy plan 32 łodygi na każdej z roślin, mam na to jakieś 11-12 tygodni. Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

large.DSC_0307.JPGlarge.DSC_0308.JPGlarge.DSC_0309.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+