Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Witajcie przyjaciele..  

Minęło 5 dni od założenia siatki, dam im jeszcze czas do niedzieli, wtedy oberwe liście, wyczyszcze pod siatką, i wsadze pod siatkę to co bardzo wystaje, tak jak mówiłem wcześniej, trzeba tu zaglądać i porobić raz na tydzien jak ogarniam beczkę z wodą..  wg mnie prostota to podstawa..  :yoda:

Pozdro...

large.DSC_0305.JPGlarge.DSC_0306.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

50 minut temu, joka.menas napisał:

Slicznotki! Lubie LST ale zawsze chcialem zrobic SCRoG-a  takie male marzenie, wiec jak patrze na Twoje poczynania to az sie lezka w oku kreci, tak to pieknie wyglada! Powodzenia Chopie :puff:!

Scrog to w sumie takie LST pod siatką.. 

Pozdro.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

55 minut temu, joka.menas napisał:

Tak to prawda, ale wiesz troche inaczej czas sie spedza na siatce niz na kreceniu kolejego sznurka czy drutu :D. Ale jeszcze nie wiem jak rozwiazac problem z podlewaniem bez inwestowania w sprzet do tego, ale ja cos wymsle :). Bede zagladal i zbieral EXP-a u Ciebie

Zawsze chętnie pomogę rozwiązać jakikolwiek problem jeżeli mam na ten temat jakieś pojęcie , 10 lat w temacie nauczyło mnie wiele, i chętnie się tym podzielę z ziomkami.. 

Pozdro 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

13 godzin temu, joka.menas napisał:

Ale jeszcze nie wiem jak rozwiazac problem z podlewaniem bez inwestowania w sprzet do tego, ale ja cos wymsle :).

Ja wziąłem sobie taki lejek i naciągnąłem na niego waż taki do sciagania wina 0,5m :) Tez w tej lodówce mam problem z podlewaniem bo wyciąganie ich za kazdym razem nie wchodzi w grę.i takie urządzonko jest w sam raz. Na początek powinno CI zdać egzamin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+