Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Witam ponownie.. 

Miałem już w piątek ogarniać namiocik, ale nagły nalot znajomych z grubym arsenalem pomieszal plany..  Dziś już na spokojnie, ale niestety do późna.  W sumie to i nawet dobrze wyszło, bo panienki podrosly trochę więcej.  Teraz to widać różnice dzień po dniu. 

large.DSC_0286.JPGlarge.DSC_0293.JPG

Tak więc zaplote siatkę do końca, oberwe liście, powyginam krzaczki i założę siatkę. Pewnie trochę czasu zejdzie ale powinno być miło.. 

large.DSC_0294.JPGlarge.DSC_0295.JPG

Jak ogarnę wszystko strzele następne fotki. I chyba po tych dwóch tygodniach powinny być już gotowe na 12/12.. 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, SmakMaroca999 napisał:

te dwie najwieksze to co to?Bo klony to nie są.

Te dwa największe to Trainwrec z Humboldt Seed Organisation I Big Bud XXL z Ministry of Cannabis. Miałem ziarenka w lodówce od ponad 2 lat i dla próby czy się jeszcze żyją wsadzilem je do wody i jak widać miały się dobrze. Dodatkowo jeden z tych klonów w małej doniczce to Girl Scout Cookie, ale nie wiem z jakiej firmy, bo dostałem tylko gałązkę na klon od ziomka który też dostał klona od kogoś. Więc może na następny - następny projekt wybiorę coś z pomiędzy nich. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+