Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Eeee tam nie było co patentowac..   Jedno wiadro, dwa lejki, paczka filtrów do kawy, alko, mały garnek i elektryczny piecyk ( takie jedno kółko podłączane do prądu) ot cała filozofia :-)  

Aaa i jeszcze dobra wentylacja, bo wali w całej chacie.. 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja zauważyłem podobnie jak Ty że podlewanie i suszenie daje max efekty im częściej w ciągu dnia tym lepiej. Ja na systemie autopot 15l robie to samo tylko z częstotliwością średnio 1-2 dni tzn. zamykam system na noc czasem na dzień i później otwieram i system korzeniowy właściwie codziennie ma dostęp do tlenu i jest zalewany porzywką. Jak dla mnie za długo sort się domyka ale patwnt masz nieziemski z tym systemem.

Pozdro?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie. 

Miałem lekki zapierdol i nie za bardzo miałem kiedy zawitać, ale już jestem. Panienki rosną żwawo i zdrowo to zdjęcie jest z wtorku czyli 5 dni po poprzednich. Różnicę widać gołym okiem. Dziś już nie mam siły, ale jutro oberwe liście i wstawię następne foto. Teoretycznie powinienem w poniedziałek przełączyć na 12/12 ale zobaczymy jak to będzie wyglądać po założeniu siatki. Może dam im jeszcze kilka dni więcej,ale tak jak mówię siatka pokaże co i jak. 

Pozdro large.DSC_0286.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super panie powoli my tu 24/h zapierdal....y takze nie wazne kiedy wazne ze jest. Roznice widac nawet ubranym okiem, jest progres ze rakieta w kosmisie dostrzegla by. Ja bym jeszcze dluzejvo tydzien z tym przelaczeniem ;-) ale ty sam wiesz co i jak. Wiedzialem ze jak dzisiaj dluzej poczekam to wpadniesz z apkiem. 3m sie!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+