Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Chemdwag


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zaczynam kolejny projekt, a raczej spróbuję dorównać albo przebić poprzedni. :-) 

Tak więc oto zestaw.

Namiot- Roof Cube 1,2x1,2x18

Oświetlenie - Hps 600W 

Reflektor - Air cooled Magnum Xxl

Balast - Sunmaster Dimmable 

Rosliny- 4x chemdwag 

Doniczki - 15l air pot

Media - Hydro Coco Mix 60/40 Gold Lable 

Nawozy- Gold lable Coco ( A+B, Roots, Mg, PK) + Ripen 

 

 Zrobiłem klony Chemdwag z Humboldt Seed Organisation. Klony były w małym namiocie 40x80x80cm, pod 125cfl. Siedziały tam chyba ze 6 tyg. Pierwsze dwa tyg. ukorzeniały się w propagatorze, potem przesadziłem je do 1l doniczek. Podlewalem je dziennie raz do przelania. Dziś wkładam je do Air pot'ow i dużego namiotu. 

O podlewaniu i treningu następnym razem.. 

To teraz kilka fotek i reszta potem..  Pzdr.. large.DSC_0280.JPGlarge.DSC_0279.JPGlarge.DSC_0282.JPGlarge.DSC_0284.JPGlarge.DSC_0283.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema . Konkretnie profeska jak sie patrzy. Z klonami fajna zabawa. Mam te nawozy od GL do ziemi  i raz mi sie przytrafil klon w kokosie Cataract Kush i Soil A + Soil B z dodatkami ktore sa zreszta do wszystkiego i powiem ci ze masakra byla potwor z 6 litrowej donicy (LED 150 W realny pobor) mi wyszedl. Codziennie z odzywkami lalem zeby tak dolem z 200ml wylecialo. Bardzo skoncentrowane koksy, w polowie dostal szarej plesni na lisciach poczatkowo . Gdzies wyczytalem ze trzeba uwazac na PK,  ale nie wiem ile w tym prawdy. Obstawiam ponad 100 g z kazdej sztuki. A ten ripen to co i jak uzywasz?  Pozdro i z fartem do mety

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Pasjonista napisał:

Siema . Konkretnie profeska jak sie patrzy. Z klonami fajna zabawa. Mam te nawozy od GL do ziemi  i raz mi sie przytrafil klon w kokosie Cataract Kush i Soil A + Soil B z dodatkami ktore sa zreszta do wszystkiego i powiem ci ze masakra byla potwor z 6 litrowej donicy (LED 150 W realny pobor) mi wyszedl. Codziennie z odzywkami lalem zeby tak dolem z 200ml wylecialo. Bardzo skoncentrowane koksy, w polowie dostal szarej plesni na lisciach poczatkowo . Gdzies wyczytalem ze trzeba uwazac na PK,  ale nie wiem ile w tym prawdy. Obstawiam ponad 100 g z kazdej sztuki. A ten ripen to co i jak uzywasz?  Pozdro i z fartem do mety

Kiedyś używałem Coco jak normalną ziemię, ale potem wyczytałem że Coco to jest hydroponiczne medium więc wymyśliłem swój system podlewania. Dałem beczkę 100l, wysoko ciśnieniowa pompę, i podlewam 6x dziennie by wyleciało 10-20% każdym razem ( ogólnie daje 0,5l na każdą doniczke 6x dziennie) trzymam się dawek i EC podanych w tabeli Gold Lable, pH ustawiam na 5.8 na flo i 5.2 na veg. I na ostatnie 2 tyg leje tylko Ripen z wodą (nawóz na koniec kwitnienia, coś jak Overdrive z AN , ale 2 razy tańszy), trzymając się dawek nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów. Rośliny zdrowe od początku do końca. Efekt jest zajebisty, po pierwszym takim grow, miałem 6 roślin w tym namiocie i zrobiłem 650g suchego, drugi grow ponad 700, a ten co teraz skończyłem 979g z 4 roślin..  

To co na wadze, to już obrane i suche w worku.  

DSC_0271.JPGDSC_0278.JPGDSC_0270.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam tak tylko wtrące fajny projekt widać że wiesz o co kaman.

Sory ale patrząc na te suche to niewiem jak ty wyciągnąłeś 1ki z 4 roślin . Na zdjęciu wyglądają jakby miały max po 50 g i to maxxx.

Topki małe z liśćmi łodygami jakie kilo jakie 4 rośliny -to moje zdanie. Nie mówie że niemożliwe jest to co napisałeś ale używając wzroku,doświadczenia i logiki mówię że jest to bardzo mało prowdopodobne żegby z 4 takich krzaków wyszło kilo. Piprostu topy za małe wygląda to jak popkorn jeśli wiesz co mam na myśli. Porównuje to z moim miejscem.

Z fartem i w zdrowiu do końca w tym projekcie życze.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 16.01.2017 o 12:08, Plantator napisał:

Witam tak tylko wtrące fajny projekt widać że wiesz o co kaman.

Sory ale patrząc na te suche to niewiem jak ty wyciągnąłeś 1ki z 4 roślin . Na zdjęciu wyglądają jakby miały max po 50 g i to maxxx.

Topki małe z liśćmi łodygami jakie kilo jakie 4 rośliny -to moje zdanie. Nie mówie że niemożliwe jest to co napisałeś ale używając wzroku,doświadczenia i logiki mówię że jest to bardzo mało prowdopodobne żegby z 4 takich krzaków wyszło kilo. Piprostu topy za małe wygląda to jak popkorn jeśli wiesz co mam na myśli. Porównuje to z moim miejscem.

Z fartem i w zdrowiu do końca w tym projekcie życze.

Pozdro?

Wiem o czym mówisz, bo patrząc na to jak się suszylo liczyłem na o wiele mniej, ale jak obralem to wszystko i wsadzilem na wagę to mi szczęka opadła. Poza tym po co robić ziomkow w ch**a??

 

O 16.01.2017 o 12:28, Ralphy81 napisał:

Wiem o czym mówisz, bo patrząc na to jak się suszylo liczyłem na o wiele mniej, ale jak obralem to wszystko i wsadzilem na wagę to mi szczęka opadła. Poza tym po co robić ziomkow w ch**a??

Tak wyglądały tuż przed scinka..   Siatka jest za wysoko bo musiałem je wyjąć w 5 tyg flo i już nie udało mi się wsadzić jej tak nisko.. large.DSC_0269.JPGlarge.DSC_0268.JPGlarge.DSC_0267.JPGlarge.DSC_0266.JPGlarge.DSC_0265.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strasznie dużo małych kwiatów i od chu.. Gałązek bocznych. Robiłeś jakiś jeszcze trening oprócz siatki. Jakieś fimy czy coś innego? Masz zdjęcia suszu może? Też mi ciężko w ten kilogram z czterech uwierzyc patrząc na te krzaki, chiciaż patrząc na to zdjęcie roślin od spodu, nie mówię że jest to niemożliwe.

Edytowane przez Dzielnicowy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 16.01.2017 o 12:46, Dzielnicowy napisał:

Strasznie dużo małych kwiatów i od chu.. Gałązek bocznych. Robiłeś jakiś jeszcze trening oprócz siatki. Jakieś fimy czy coś innego? Masz zdjęcia suszu może? Też mi ciężko w ten kilogram z czterech uwierzyc patrząc na te krzaki, chiciaż patrząc na to zdjęcie roślin od spodu, nie mówię że jest to niemożliwe.

Mam tylko video, jak obralem je z gałęzi i dużych liści, przed końcowym czyszvzeniem. Idzie załadować video? 

Trening to lst, FIM wiele razy, ogólnie to w namiocie było około 150 szczytów 

 

O 16.01.2017 o 13:26, Ralphy81 napisał:

 

 

O 16.01.2017 o 12:11, Pasjonista napisał:

No to patent masz , a teraz to tylko testowac mozesz inne odmiany ze by  sie nie nudzilo. A jak z wilgotnoscia , przy takiej ilosci to troche wysoka, jakis pro osuszacz czy co . Fajnie bedzie na flo popatrzec, progres z dnia na dzien cos jak w glebie co tydzien? 

Przeszedłem już przez co najmniej 20 odmian, tą robię drugi raz ale za chwilę pewnie znowu będzie coś innego. Z wilgotnoscia nie mam problemu i szczerze to nie za bardzo się nią przejmuję, mam dwa wentylatory, jeden na stałe podpięty pod lampę który zaciąga powietrze z poza namiotu, a drugi podpięty pod filtr w środku. Ten na filtrze chodzi cały czas, tylko mu obroty reguluje by się temperatura utrzymywała około 28, a ten na lampie jest podpięty pod termostat i włącza się tylko gdy temperatura dojdzie do 28.3 i wyłącza się jak spadnie do 28. Na vegu wilgotność utrzymuje się około 80% bo mało piją a podlewane są 6x dziennie.  Na flo wilgotność sama spada do około 60%, lampa wtedy chodzi na 660W Boost, to i wentylator na filtrze chodzi szybciej, i wszystko jakoś samo fajnie się reguluje. Dziś dokończę przesadzanie bo mi brakło Coco wczoraj, podlacze podlewanie i będę robił foty nie wiem co 1-2 dni i zobaczymy jak się rozwijają, w sumie to nigdy tak ich nie obserwowałem, od dłuższego czasu chodzę tam raz na tydzień, nalac wody do beczki, dodać odżywki, ustawić pH i EC, i oberwac liście i wygiac rośliny by szły gdzie chcę. 

 

I tak dla jasności drodzy forumowicze, nie będę was tu próbował przekonać do tego, że zrobiłem to kilo czy nie, bo nie o to chodzi. Szczerze mówiąc to jak bym tego nie widział na własne oczy,  a ktoś by mi o tym powiedział i pokazał jakieś foty, to też bym był sceptyczny. Ale ja wiem że mi się to udało, dlatego też postanowiłem wrócić na forum (byłem tu kilka lat temu jak się uczyłem) i podzielić się z wami swoją wiedzą i sposobem,  Bo skoro mi się udało osiągnąć taki rezultat, a tak jak pisałem wyżej, zaglądam tam raz w tygodniu, to wg mnie każdy przy odpowiednim set upie może to zrobić. 

Tak więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na ciąg dalszy.. 

Pozdrawiam 

Ps. Idę do auta po Coco i zabieram się do pracy.. 

Edytowane przez Ralphy81
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+