Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

@Plantator niestety Tutenkhamon do kosza poszedł i ta druga Nefretiti też nie chce współpracować więc wrazie czego wrzuciłem dziś jeszcze Fresh Candy auto też z Piramidy.
jak na razie to potwierdza się to co powiedział dostawca nasion w Holandii o polskich sklepach z nasionami że mają super oferty dużo banków ale w państwie z takim prawem jest tych sklepów za dużo,chwała sklepom że mają duży wybór ale zamawiajac nasiona od danego bredera muszą wziaść na przykład cały asortyment nasion co za tym idzie np:RQS ponad 40 odmian a wez z kazdej po pięć paczek 1,2,3,,5 nasion przy tylu sklepach sprzedaż jest taka że część staroci wpychana jest zamiast swieżych nasion lub robione sztuczne promocje.Co jeszcze polskie sklepy zamiast z soba współpracować a jest odwrotnie tylko kilka to robi zamawia pestki kórych nie jest w stanie sprzedać a tak gdyby wsołpracowały to dzieliły lub wymieniały by się zasobami.Te nasiona zamówiłem z polskiego seed banku a mogłem przywieść sobie z NL trochę drozej ale 99% by kiełkowały lub posadzic coś swojego.Dziwne że tylko nasiona z Pyramid kupione w tym banku pakowane orginalnie po jednej sztuce nie wyszły?dziwne?Nie będę płakał nad rozlanym mlekiem mam tyle nasion innych i jeszcze gratisy z tego zamówienia ze chu.. na chu.... jeszcze ta czwarta zawita i nawet jakby miała rosnąc od startu 11/13 :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+