Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Smaku że tak wtrące a cyfrówka nie byłaby wydajniejsza  , ją chyba żadziej się wymienia a i strumień świtlny stabilniejszy przez co żarówa mniej traci przy włączaniu i wyłączaniu. Bo na magnetyku po kilku sortach to strach (temp.zasilacza wzrast,zużycie prądu też rośnie ).

Smaku każda inna super wyglądają Ty to się potrafisz bawić rośliną. Naprawde czujesz rośline.

Pozdro ziom✋

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator mysle właśnie o zmianie na cyfrowy balast ale te balasty są jak dla mnie za mało czasu na rynku by wiedziec jak naprawdę jest z ich wytrzymałością i czy się zużywają czy nie bo wierzyc producentom że nie i łykać ich chwyty marketingowe jak młody pelikan to nie ja.Wpierw trzeba zebrac opinie a póżniej działać oczywiście Super Lumen to coś co mi by się przydało właśnie teraz jak pąki się budują.A magnetyk max u mnie 5 upraw i tyle sprawdzam miernikiem więc wiem ile prądu bierze co uprawę.Co do roślin i mojego podejścia to bardzo dziękuję za dobre słowo.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@CombiARMY i @mariajanina80 dzięki za dobre słowo koledzy i kolezanki?



Czas na szybki updejt :) Dziewczyny tyją, Truskawka od diabła urosła tak ze przypaliła się od lampy a do tego jak wyciagałem ja do fotki to jednym szczytem przykleiła sie do filtra wstepnego i musiałem przy włączonym HPSie piensetą wybierac włókna filcu pod okiem lupy 60x i chyba naświetliłem sobie oczy :(  no to fotki bo to wszyscy lubią najbardziej :)


BB#3 dzień 55 flo 32



large_bb20.JPGlarge_bb21.JPGlarge_bb22.JPG


SSD dzień 55 flo 32



large.ssd20.JPGlarge.ssd21.JPG


A tu widać to co musiałem wybierać i przypalenie na SSD



large.ssd22.JPG


AS A dzień 55 flo 39



large.som20.JPGlarge.som21.JPGlarge.som22.JPG


ChRA dzień 45 flo 32 Ma liście najeżone że przypomina rybę piłę ;)


large_jd20.JPGlarge_jd21.JPGlarge_jd22.JPG


I kilka z ogródka



large.indyk1.JPGlarge.indyk2.JPGlarge.indyk3.JPG


Na  dziś tyle z fartem!



 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+