Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Witam Kolegów i kolezanki z Trawkowego bractwa ;)

A więc bez zbędnego pitolenia ;)
Box DRII 60x60x170 stary ale jary heheh
Swiatło Phytolite HPS Bloom Spectrum Professional 250W na zasilaczu magnetycznym GIB PRO-V-T250W
Odbłyśnik Son-T Hamemred97%
Went wtłaczający Dwubiegowy fi100 145-187m3\h
Went wyciąg Dwubiegowy fi 125 240-320m3/h zabudowany w karton oklejony pianką akustyczną i wyłożony wełną mineralną 150mm plus tłumik akustyczny miękki Black Orchid 125 dł.60 efekt z prawie 40 decybeli zredukowany szum na 17decybeli :)
Went mieszający Secret Jardin Monkey Fan 13W
Medium 100%coco + 0,2g na dniczkę Trianium G Trichoderma harzianium T-22 firmy Koppert
Donice - normalne odmiany 9l ,automaty 5,7l
Nawozy wszystkie które mam pozaczynane a muszę skończyc by sie nie przeterminowały :) ale wszystko od Advanced Nutriens bedzie mineralnie na początku i od środka uprawy organic co będe podawał będę pisał na bierząco w upach ;)
Dziś nasiona poszły na 24h do wody jutro na ręczniki papierowe foty będą jak coś się ruszy.
co do treningu to się zobaczy jak będzie rosło :)
Foto na wegu 18\6 przez 21dni,na flo 11/13 i co dwa tygodnie skracany o 30 minut ile wyjdzie dzięki temu z automatów to mam to gdzieś byle w słoiku było tyle by starczyło do maja hehehe.
A oto bohaterki grow;
1x Bruce Banner#3-Anesia Seeds
1x Strawberry Sour Diesel-The Devils Harvest Seeds Amsterdam
1x Tutankhamon Auto-Pypamid Seeds
1x Auto Somachigun-Biohazard Seeds
Gdyby coś nie wyszło jest wiele innych w zapleczu :)
Do kolejnego upa być moze na porodówce ;)large.DSCF2840.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

                                                   Siemano!

Dziś trzy sztuki pokazały ogony i poszły do ziemi tylko Tutenhamon z Pyramid nie wylazł i nie widzę by był kiełek myślę że jałowe ciało migdałowate ale nie będę żle wtózył a na wszelki wypadek wrzucam do wody kilejnego afa z Pyramid tym razem Nefertiti.Jeśli wyjda dwa to jednego zawioze znajomemu :) no to czas na fotkę z porodówki ;)A i @Pasjonata dzięki za miłe słowo!

 

large.guala.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+