Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | White Widow x Big bud, Euforia, OG Kush, Auto AK47


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

large.odblys345456666_001.JPGlarge.odblys345456666_003.JPGlarge.odblys345456666_002.JPGlarge.odblys345456666_007.JPGlarge.odblys345456666_008.JPGwitam długo mnie nie było i nie obyło sie bez problemów :Facepalm: pare sztuk okazało sie mega karłami nie rosły po prostu i musiałem dosadzić kilka panien:toptop:

- dwie najmniejsze to ww&bb

- dwie większe od tych najmniejszych to og kush od rqs

- dwie w jednej donicy to dwa automaty takie zapchaj dziura

- nawozy caana wega i plagron teera bloom, big bud i overdrive

- woda odstana kranówa ph reguluje cytryną

- na 8szt. zrobilem tooping i na jednej lst

-odbłysnik własnej roboty blacha kosztowala 26zł ma taka sama fakture jak te z growshopów,wystarczyło ja dociac i dogiąć ma 120cm na 70cm

- od dwóch dni 12/12 ,wczesniej 3tyg. 250w hps i cfl 125 a pózniej 2tyg. pod gib pure bloom ekstreme hps 600w  barwa na kwitnienie podane dni wega sa orientacyjne bo nie pamietam dokładnie B)

chcialem miec panny w tym samym stadium wzrostu ale wyszło jak wyszło wiec nie jestem zadowolony :homer:

pozdrawiam serdecznie 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładny odbłysnik samoróbka mołeś go wygiąc w skrzydła jak wingsa.Widać mocno zielone liscie z żółtymi krawędziami to nadmiar azotu przyblokował potas.Ogólnie micro by im sie przydało i podlewanie przez jakis czas indywidualne do potrzeb danej rośliny nim wyjdą na prostą.Na BigBuda i Overdrive za wcześnie sądzac po wielkości kwiata Big Bud od trzeciego tygodnia flo raz w tygodnu starcza w zupełnosci i tak do 6-tego go się go leje bo to Boster jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+