Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | White Widow x Big bud, Euforia, OG Kush, Auto AK47


Recommended Posts

Godzinę temu, SmakMaroca999 napisał:

@ zasobnik mogą być O.K lecz pewnie pewna część może ale nie musi mieć gen hermoafrodytyzmu może też w większym stopniu pokazać większy wachlarz genetyczny i rośliny mogą mieć różne cechy tak jak w nasionach S1 jak coś Ci się trafi fajnego to możesz takiego osobnika trzymać w klonach bo często może być to niepowtarzalne pheno tak powstają nowe odmiany.

dobrze gadasz Smaku,ja mam tez duzo nasion ale nie bede z nich ryzykował uprawy szkoda mi prądu i miejsca...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Ali1980 napisał:

dobrze gadasz Smaku,ja mam tez duzo nasion ale nie bede z nich ryzykował uprawy szkoda mi prądu i miejsca...pozdrawiam

a dla mnie każde nasionko ważne. Prąd przy 100 czy 150W nie jest aż taki drogi. A sadzę wszystko chętnie ;) Szkoda tylko że lodówka taka mała :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites


Witam chce podłaczyc zarówke hps 400 pod zasilacz  hps 250w, chciałbym dodac ze juz tak swieciłem ok miesiąca i nic sie nie działo niezwyklego,tylko ze robiłem to nieswiadomie:Facepalm: dopiero jak podłączałem hps 600 i mi nie chodził to sobie uswiadomilem ze musze miec osobny zasilacz, i teraz pytanie jaką wydajnosc ma zarówka hps400 pod zasilaczem od hps 250?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, Toksyna napisał:

Gdzieś kiedyś czytałem że świeci słabiej i szybciej dostaje po dupie i najlepiej jest mieć żarówkę dopasowana do zasilacza.

no własnie tylko mam wybór na wega swiecic 250 albo 400w zarówką na 250w zasilaczu a na tydzien nie chce specjalnie kupowac zasilacza od 400w ,pierwszy tydz.weg lece pod cfl 125 barwa niebieska,drugi tydz. pod 250w,trzeci tydz,chce wkrecic hps 400 pod zasilacz od 250w i ostatni tydzien weg hps 600w

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

użyj tej 250 na wega i pózniej 600 a nie baw się światłem co tydzień bo znowu będziesz miał pestki.400W w balaście 250 chłopie nie bedzie nawet swiecić w połowie swej mocy jak w ogóle wystartuje a nawet jak ruszy to będzie tak hałasować i szybko ją szlag trafi.Na przyszłosć balast cyfrowy zamiast magnetycznego z regulacią mocy od 250-600W i po problemie tylko żarówki wymieniasz i masz jeszcze wersje super lumen.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+