Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Sam Big bud ci nic nie da to jest tylko boster na kwitnienie głównie PK musisz mieć podstawe czyli ten bloom i micro bo zamiast growa mozesz użyc biohumusa.Musisz dużo poczytać nim zaczniesz uprawiać to wtedy nam zaoszczędzi wielu tłumaczeń rzeczy banalnych.Widzisz ja tobie radze zestaw a ty wybierasz jeden element który jest bostem to zamiast tego Big Buda kup Micro i Bloom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@pasjonista pisałem pierwszy oprysk zrobiłem targetem emulparem na meszki a jak zobaczyłem ten bialy nalot to tez targetem ale innym na pleśń i mączniaka ale było napisane ze naturalne składniki. Nie mierzyłem, phmetr planuje w tym tygodniu kupić albo na początku przyszłego miesiąca dlatego podlewam oaza która ma ph6,5 z tabeli która ktos tu wstawił.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ok robisz tak jak masz juz ph meter  i ziemia przeschnie, to podlewasz ta oasa z pH 6.5 sama wodę i powolutku lejesz chwile czekasz i znowu powolutku i tak aż wyleci ci spodem i pierwsze pol szklaneczki  tej wody ( oczywiście pod doniczke podkladasz cos większego by nakapalo tego czegoś, i jak nakapie tak na pol szklaneczki to przelewasz do szklaneczki) bierzesz ten pH wkladasz do tej " szklanki" i będziesz miał pH medium. Masz wodę np. 1 litr ona ma pH 6.5 wlewasz nawozy mieszasz i mierzysz pH wtedy pH sie zmieni i może być niższe albo wyższe zależy od nawozów. To bardzo wazne by mieć pH . Chyba ze Bio tabsy albo Advanced Nutrients z Formula pH perfect.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+