Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Siema,

Jestem tu nowy i przyda mi się pomoc przy kobietce(mam nadzieje),która ma 6 dni, mój box zrobiłem z uciętego szybu wentylacyjnego.

Nasiona: Weeping Widow AF od Monks Seeds
Oświetlenie: 3x10W, według producenta 2700 lumenów
Fotoperiod:  18/6
Box: 
wys. 89 szer. 45 dług. 23
Podłoże: Zwykła ziemia uniwersalna
Donice: Doniczka ok 5-6l
Nawozy:  biohumus superforte
Wentylacja: w trakcie instalacji
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

box i planciklarge.image.jpeglarge.image.jpeglarge.image.jpeg

dodam, że wilgotność wynosi 55%,a temperatura utrzymuje się na poziomie 23-25 stopni. 

dobrze dodałem zdjecia?

P.S. jeszcze leci do mnie ufo led za 120 zł,  potem poczytałem, że jest kiepski ale to już jednak jakieś 150W, czyli jakieś 60-70W prawdziwego poboru.

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wilgotnosc ok, temp chyba lekko za mala, powinna byc 26-28 ale jak Ci przyjdzie ta lampa to bedzie Ci latwiej o dobra tempe. Zdjecia byle by na galerii forum. Jak piszesz post to po prawej na dole jest na szarym tle "Wstaw inne media" a pozniej "wstaw swoj zalacznik", na ledach sie nie znam ale mam nadzieje ze z tym ufo bedzie lepiej. Powodzonka i z Farciochem!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pokaż zdjęcie całego boxa. Ogólnie wentylacja wygląda tak że na dole robi się dziurę czyli wlot powietrza, a u góry robi się też dziurę czyli wylot. Najkorzystniej jest dać na górze czyli wylocie wiatrak, który będzie wyciągał ciepłe powietrze z boxa. Wlot pozostaje samą dziurą bez wiatraka, bo takowy nie jest potrzebny wbrew różnym opiniom ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+