Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | OG Kush


Recommended Posts

23 godziny temu, Toksyna napisał:

Może być jeszcze to ze przy sadzeniu zapomniałem podlać Orgatexem i Bacterexem i zrobiłem to tydzień później ale na szczęście nie postępuje to dalej. A co do światła to lampa jest wentylowana i na niej zrobiłem juz 3 uprawy i nie było z tym kłopotu stawialbym na folie i hotspoty  które mogą powstawać. Pozdro

Moze i to ale ja mialem same  bio tabsy i lalem plagrona pewnie ec tez mialem wysokie , dobrze bylo a i ziemia grow mix od plagrona

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakby to były hotspoty to plamy były wypalane w różnych miejscach liścia a to postępuje od krawędzi liści i do tego liście żółkną na magnez to nie wygląda bo braki Mg pojawiają sie ok 4tygodnia wegetacji.To tylko moje spostrzeżenie i można się nim sugerować lub nie.@Pasionata ja mam swoje zdanie wyrobione co do pewnych nawozów nie ma panaceum na wszystko ale to moje zdanie.@Toksyna Na linku na fotkach liści (takie trzy liście )to fazy jak postępuje poczekaj i popatrz jak będzie postępować przelej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko Toksyna;)

Może być tak jak prawisz , że nawóz się jeszcze nie uwolnił bo wygląda troche jak nie dobór ja miałem problem z orgatrexem ale w późniejszej fazie, ja przedawkowałem. Co do przelania to mi nic nie pomogło i jak mi tlumaczyi Vito i Amba to przelanie nic nie daje bo organiki nie wypłuczesz jak zwykłego nawozu, ale sprawdz może coś pomoże. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+