Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | OG Kush


Recommended Posts

Witam wszystkich Trawkowiczów w kolejnym zimowym indoorku  :elo:

Nasiona:

 

5x OG Kush od Royal Queen Seeds

Oświetlenie:

HPS Osram 400 W w Cool Tubie

Fotoperiod

weg 12/1

flo 11/13 i skracany o poł godziny co dwa tygodnie

Box

Szafa o wymiarach 79/50/180

wyklejona w środku folia srebrno-białą 100%Lightit

Podłoże

Doniczki 7,5 l z ziemia Plargon Light

Nawozy

Zestaw nawozów Bio Tabs

Wetylacja

Dwa wloty pasywne na dole u góry filtr weglowy->Cool Tuba->wentylator kanalowy 280m3/h->wylot

Nasionka po dwóch dniach w wodzie wylądowały w doniczkach. Gdy się pojawia na powierzchni wrzucę zdjęcia.  

A tym czasem życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku bez przypalu i z obfitym plonami

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka Toksyna:elo:, powiem tak ja trzymam 3-4 tygodnie na wega i zawsze musze walczyć (namiot za mały) :big-joint: ale to zależy od donic i ilości roślin. Patrz jak roślina rośnie a nie wyznaczaj daty a nawet jak ciut za duża wyrośnie to są techniki do powstrzymywania wzrostu w góre a zasada jest taka że jak ograniczasz wzrost w góre to roślina zaczyna rosnąć na szerokość . Może jakieś Top-owanie im zrób ja u siebie niedość dobrze to zrobiłem na Amnesi ale za to na Dinachem-ie wyszło cudnie .  Dopinguje więc do uprawiania ekwilibrystyki w ogrodzie to zawsze ciekawiej i o wiele więcej można się nauczyć . Dawaj zdjęcia!?

Z fartem i w zdrowiu do mety ziomuś.

Pozdro?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+