Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Oj grubaski,grubaski a będzie jeszcze lepiej na moje zostało im ze 3 tygodnie flo,za dwa tygodnie możesz przelać i jechać juz na samej wodzie.Teraz dawał bym jeszcze z raz cal-mag i do wody zaczoł dawać melaskę a jeszcze lepiej jakbyś na przyszłośc zaopatrzył się Bud Candy z AN to żywicy było by jeszcze więcej.A i tak dla mnie ta lodówa zrobiła robotę w tej uprawie no i oczywiście Twoja osoba.Dobry rolnik z Ciebie się zrobił w czasie od pojawienia się i stawiania okoniem po przyjmowanie uwag i progres widać.Doby przykład dla tych co od poczatku są zieloni i Januszują bo już zjedli wszystkie rozumy-bierzcie przykład z Tego Pana!Gdyby były jakies konkursy na grow miesiąca czy roku to ja głosował bym na Ciebie! Bless!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna zapach nie jest jakiś bardzo mocny. Ale zostaje na rękach szybko i na długo ;)

@SmakMaroca999 Dzieki Ziom! Trzeba przyznać że początki mieliśmy trudne ;) Co do roślin to Bud Candy kupię do następnego projektu. Na ten czas mogę dawać melasę i mam jeszcze canna flush Planowalem go zapodać, ale nie bardzo wiem jak się go stosuje. Na stronce z canna trochę to dla mnie niezrozumiałe... o jaki zalew im chodzi :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, CombiARMY napisał:

Ale Ci zarosła ta lodówka. Naprawdę niezłe tłuściochy ;)

Nooo. Tym razem lodówka wykorzystana w 100% :D 

39 minut temu, joka.menas napisał:

Sprawe mam,jak ich nie potrzerbujesz to ja z checia ja wezme, nawet sam zrobie harvest :D.

Czy sa slowa na swiecie by opisac ich wyglad? Pogratulowac, mimo zo to jeszcez nie koniec, to juz teraz mozna zobaczyc Twoja ciezka prace!

Brawo, brawo!

Spoko joka, jakoś dam rade z tym harvestem ;)

Dzisiaj wypada podlewanie panny lewej i dostanie samą wodę, a jutro Super Skunk dostanie wode z call-magiem jak smaku pisze. Potem leje juz wodę z melasą raz na tydzien a w ostatnim tygodniu walne im tego canna flush chociaż z raz. Chyba że będzie jeszcze czas to dwa razy :)

 

Nastepny projekcik to bedzie 1x Power Plant od taniesianie i planuje zastosować na niej mój pierwszy main lining :D

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Miś napisał:

Do tej lodówki też się zagląda co 5 minut, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło? :laugh:

hehe :) Zaglądam tylko raz dziennie po 18-ej. Właśnie byłem wlałem tej lewej 2l h20 z dodatkiem 3ml callmag jutro to samo dostanie prawa i potem już tylko woda z melasą :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+