Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Witam raz jeszcze. Dzisiaj panienki "bliźniaczki" wydaje mi się że zaczynają marudzić na brak miejsca w donicach. Listki zaczynają się zwijać do dołu jak by była przelana. Ewentualnie są to na prawdę jakieś mutanty i po prostu tak sobie kwitną ;)

Nie przejmuję się tym jakoś specjalnie. W końcu to eksperyment. Obciąłem im kilka najbrzydszych i najbardziej dużuch zasłaniających wiatraków. Podlewanie przeniesione na jutro.

Osamotniony Super Skunk nic nie marudzi, zbiera się, ale jeszcze włosów nie wystawił ;)

Czy jest jakiś sposób na ciasnotę w doniczkach? Przesadzanie nie wchodzi w gre :P  rhizotonic chyba nie pomoże skoro jeszcze wspomaga rozrost korzeni...

Nastawiam się i tak na dwa karły :)

Pozdro!

 

large.DSCN4041.JPGlarge.DSCN4042.JPG

large.DSCN4043.JPG

 

Osamotniony Super Skunk

large.DSCN4045.JPG

 

lekki fryzjer

large.DSCN4046.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Elegancko Panie :D fryzjer widzę delikatny , ale fachowy ;) Dobrze się rozwija , zdrowa , zielona sałata :trawka:

Pzdr

A nie wydaje CI się Scooby, że te w jednej donicy jakoś dziwnie te liście cienkie i zawinięte do dołu? Taki sam efekt miałem kiedyś jak próbowałem uprawiać w kubeczkach po lodach takich 1l :) Po przesadzeniu rośliny się popodnosiły

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam ponownie.

Na szybko pare nowych informacji.

Flo dwóch "blizniaczek" zacząłem liczyć od poniedziałku, więc wychodzi, że dziś 5 dzień flo.

Pani po prawej od pogodynki czyli Super Skunk nadal brak jakiegokolwiek owłosienia...

Temperatura jak i wilgotność ostatnio niby troszkę za niska tj. Dzien 22  noc 13-14 przy wilgotności około 25-30. Wydaje mi się że pogodynka kłamie i jestem w trakcie kupowania nowej.

Podlane w środę 2 literki h2o z dodatkami - terra vega - 8ml, Rhizotonic - 2ml, Cannanzym - 3ml

Podlane dzisiaj - 2 literki h2o.

Te 2 litry rozlewam mniej wiecej tak ze 0,8 dostaje donica z jedną, a 1,2 2 panny w jednej donicy na pół.

Dzisiaj do pomieszczenia z lodówką poleciała farelka na próbę, co by podnieść temperaturę nocną. Narazie test co i ile wydala za ile ;)

Nic nie kombinowałem w związku z podejrzeniem ciasnoty w korzeniach.

Wszystkie porozwijały liście i powolutku sobie kwitną.

 

large.DSCN4048.JPGlarge.DSCN4049.JPGlarge.DSCN4050.JPGlarge.DSCN4051.JPGlarge.DSCN4054.JPGlarge.DSCN4055.JPGlarge.DSCN4052.JPGlarge.DSCN4053.JPG

 

Do następnego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+