Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

:elo:Zasobnik,

Pikny projekcik panie i piknie prowadzony wydaje mi się że wypełnią przestrzeń całą tej lodówki.

Mam pyatanko Zasobik czy ta lodówka z zewnątrz wygląda jak działająca lodówka i czy naprzykład postronne osoby patrząc się na tą lodówke z zewnątrz widzą ,,tylko ,, lodówke czy widać że to poprostu pudło. Chodzi mi o to czy stoi to np: w kuchni i nikt nie kuma co jest w środku  czy poprostu użyłeś przypadkowo lodówki?

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Plantatorze - lodówka wygląda w sumie prawie jak lodówka. Ma tylko z wylotu pociągniętą rurę do komina i na dole wlot ktory mógłby w sumie być od strony sciany i wtedy dało by się ukryć dziury wentylacyjne. Ale podczas gdy chodzą wiatraki słychać ją że chodzi trochę nienaruralnie głośniej ;)

Stoi ona w piwnicy nie u mnie w mieszkaniu

Mniej więcej wygląda to tak large.IMG_20170106_110200.jpglarge.IMG_20170106_110209.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:Witam wszystkich zainteresowanych.

Miał być UP po pierwszych kłakach wiec zapodaje :) Na razie pierwsze pierwsze kłaczki pokazały się na "bliźniętach" ;)

Po prawej osamotniony super skunk również mocno pojaśniał na szczytach ale włosów jeszcze nie widać. Ogólnie panny jak by troszkę pomutowane. Na jednej z liścia wyrasta kolejny liść, na innej jakieś dziwne zakręcone odrosty :) 

Przy następnym podlaniu, czyli pewnie jutro zapodam im profilaktycznie połowę dawki call mag i połowę dawki terra flores.

Od dzisiaj liczę pierwszy dzień FLO.

Lodówka coraz bardziej wypełnia się :trawka:

Warunki bez zmian. Wilgotność około 30 temperatura dzień 22-24 noc 13-15 Trochę w nocy mało ale nic narazie im nie poradzę. Ma się ocieplić to będzie lepiej :)

large.DSCN4028.JPGlarge.DSCN4029.JPGlarge.DSCN4031.JPGlarge.DSCN4032.JPGlarge.DSCN4030.JPGlarge.DSCN4034.JPGlarge.DSCN4035.JPGlarge.DSCN4038.JPG

 

 

Mutant ;)

large.DSCN4036.JPG

Sugestie i rady mile widziane :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie sałata wypełniła lodówe :) Mogłeś psadzić dwie.Miałem podobną mutację na Sweaty Betty od Grzech Grow Seeds tylko robiła taka rozetę na każdym wiatraku plus kilka kielichów kwiatowych takie mikro topki :) nawet mój cross Criticala z nią mam nadal w nasionach ale na wiele wysianych z niego nasion nie trafił mi się z nich żaden z taką mutacja widocznie gen jaki za to odpowiadał nie był recesywny może jeszcze trafię z nich takiego osobnika to klonsa pobiorę na pyłek.Peknie i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+