Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

30 minut temu, zasobnik napisał:

Ta panna po lewej to wigóle słabo kwitnie od początku. Ciągnie ją w górę tylko. Supr Skunik(po prawej) jeśli chodzi o pąki to ma juz 2x wieksze, a kwitnie ponad 2 tygodnie krócej

Ciagnie w gore bo widac po lisciach ze to typowa (nie mieszanka) Sativa.

Mam takie pytanie jaka wilgotnosc masz podczas kwitnienia? Zalecana znam ale chce sprawdzic kiedy mam sie przejmowac porownojac do innych.

Tak po za tym to Bardzo Ladnie wyglada, widac ze nie pierwsza uprawa. Powodzonka zycze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo rolnicy. Zamówiłem to Canna Trace Mix ale dojdzie koło środy-czwarku

W domu znalazłem jeszcze takie cos

http://inco-veritas.pl/temp/pliki/nawozy/katalogi/ulotka_azofoska.pdf

Niby są tam wszystkie te microelementy.

Czy nada się czy czekać na ten Mix z Canna?

Podlewanie około godziny 18-19 więc prosiłbym o jakieś mądre zdanie na ten temat do tego czasu. :)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz, SmakMaroca999 napisał:

zadnej Azofoski nie syp to nie oudoor :( lepiej czekaj na tą Cannę lub kub Micro z AN .Wiem z doświadczenia że Canny lepiej nie mieszac innymi mineralnymi innych firm więc lepiej czekaj na tą Canne.

Tak więc zrobię. Dzięki mistrzuniu :) Wieczorem zrobię jeszcze fotki jak wygląda to po ostatnim podlaniu z full dawkami papu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lewa roślina ma ewidentnie niedobór azotu, nie tniesz liści to przynajmniejsz możesz zobaczyć czego jej brak. Kup sobie korzonek z witaminą C i podlej, zobaczysz jak się poprawi roślinom. Do końca flo można lać ukorzeniacz aby był bio. Ja lałem na flo. Pojedyńczo najpier na jednym i 24h po na drugim. Ten pierwszy podczacz podlewania drugiego wyglądał dużo bardziej atrakcyjnie.

 

Pozdrawiam, jak największy zdrowych pąków.

420

 

A tak to zajebiście Ci kwitną :D:trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dlaczego akurat uważasz że brak im azotu?? Po czym wnosisz?????

Ona zieloniutka jest jak ta po prawej. Tylko słabiej kwitnie...

jako ukorzeniacz mam rhizotonic, ale lałem tylko przez pierwsze 2-3 tygodnie. Różne rzeczy czytałem o stosowaniu go przez całą uprawę i zdecydowałem się nie podawać go na flo. Producent niby podaje że stosuję się przez cały okres uprawy.

ta panna po lewej co ją tak wyciąga, zauważyłem, że ilość włosów najbardziej zwiększa się tylko na tym wygiętym głównym szczycie.. Na nim też narobiło się wiele małych odrostów. Może dlatego tamte tak słabo przybierają bo całą energie wali w ten główny?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+