Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
e-green-garden.pl Zlaté Semena

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mrinferos

[CFL 2x20W PCBOX] Hash Monster

Recommended Posts

Powinienes latwo sie zmiescic w boxie, odstawic teraz nawozy z duza iloscia azotu i byle do konca. Bardzo ciekawie to wyglada z tymi wyciagnietymi wiatrakami :) Tylko nic NIE przycinaj. Powodzonka bede paczal!

Mała aktualizacja, od kiedy zaczęła kwitnąć już lecę na nawozach bio-bloom, a wierzchołki już zmieniły barwę na taką jaka ma reszta rośliny :)large.2017-03-01_22_31_09.jpg

Stwierdzam że pora zainwestować w jakiś filtr węglowy lub inny neutralizator zapachu, do puki nie kwitła było wszystko oki teraz już jak wracam z pracy to czuje ten zapach. Chociaż dziewczyna jak pierwszy raz powąchała mówi ze pachnie jak bazylia.

Drwal   

Zapach będzie coraz bardziej intensywny, a pod koniec flo będzie się niosło wszędzie więc filtr jest jak najbardziej wskazany ;)

No to jeszcze troszkę czekania :) powiem szczerze plon będzie całkowanie nie artefakty do wysiłku i wkładu jaki wsadziłem w nią, ale doświadczenie jest tego warte i z założenia miała to być taka moja beta. W planach mam zainwestowanie w BOXa 40x40x120 i tam postaram się to bardziej dokładnie ogarnąć 

zasobnik   
2 godziny temu, joka.menas napisał:

Taki box jest juz dobry do uprawy, i mozna dac lepsza lampe!

skąd wiesz jaki box? Patrzę, czytam, szukam i nie wiem... a 2x20W to mi pisali żę nawet jak w szafce 20x20 sie robi to i tak za mało :P jak masz chociaz szafe na dwie rosliny 40x40 czy tez 50x50 to to minimum dla mnie to jest hps100W. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.