Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 107W | Amnesia Haze Auto, Auto Brooklyn Sunrise, AK472 Auto


Recommended Posts

No to finito.

Dzień 72. Amnesia poszła pod nóż.

Suchego wyszło około 50g. Siedzi w słoiku i dochodzi. Sam nie próbowałem, ale kumpel spróbował i mówi że zajebiste. Mocno targa banie. A Brooklyn po odpaleniu śmierdzi jak lawenda. Smród niesamowity, ale jednocześnie przemiły. A w słoiku pachnie jak cytryna.

large.day72a.jpglarge.day72b.jpglarge.day72d.jpglarge.day72e.jpglarge.day72f.jpglarge.day72g.jpglarge.day72h.jpglarge.day72j.jpglarge.day72m.jpglarge.day72n.jpglarge.day72p.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wypadałoby teoretycznie zakończyć tego growloga, ale pociągnę go jeszcze chwilę, ale z innymi roślinami i z trochę innym ledem.

Wcześniej też się wkradł błąd. Przy którymś zdjęciu napisałem, że widać kiełki BigDevila i LemonSkunka, a to były kiełki DarkDevila i CheeseSkunka. Ogólnie wyszła z nich straszna lipa. Łącznie 2.5g z dwóch krzaków. Wyrosły 25 centymetrowe patyki z kilkoma małymi pąkami :Facepalm: Efekt starej ziemi. Nie chciało mi się kupować nowej i tak się to skończyło. Nie mam żadnych zdjęć, bo i tak żal byłoby je wstawiać.

Po tych dwóch porażkach dałem trochę nowszej używanej ziemi do reszty tej starej i efekt już był lepszy. Ale i tak żałuję, że jej nie wywaliłem i nie dałem zupełni świeżej.

W tej wymieszanej znalazły się LemonSkunk Auto i  BigDevilXL Auto od taniegosiania. Bardzo fajne zioło. Dobrze i mocno wchodzi. Na dniach ścinka. Urosły po 30cm i dały trochę więcej pąków, niż tamten DarkDevil i CheeseSkunk. Fotek mam tylko kilkia. Jakoś nie było czasu (czytaj chęci) robić :)

LED 77W domowej roboty. 96 power ledów 1W.

Naświetlanie 18/6

Nawozy biobizzy

Ziemia jakaś stara i nowa dla amnesii do siewu i pikowania ziół.

Dwa ciemniejsz to Devil i Lemon dzień 36, a to młode to Amnesia RQS dzień 22 w nowej :) ziemi

large_all.jpglarge.bigdevilday36.jpglarge.lemonskunkday36.jpglarge.amnesiad22.jpg

Devil i Lemon dzień 60, Amnesia dzień 47. Amnesia w nowej ziemi rośnie bez problemu.

large.bigdevday60.jpglarge.amnesiaday46.jpglarge.allday60.jpg

Devil i SKunk dzień 71. Amnesia dzień 57

large.allday71.jpg

BigDevil

large.bigdevday60.jpglarge.bigdev71b.jpglarge.bigdev71a.jpg

LemonSkunk

large.lemskun71a.jpglarge.lemskun71.jpg

AmnesiaAUto

large.amnesiaday57.jpglarge.amnesia57b.jpglarge.amnesia57a.jpg

Z BigDevila i Lemona myślę że będzie max 25g łącznie. Z amnesii liczę na jakieś 40-50g

Devil i lemon na dnioach idą pod nóż. Amnesia jeszcze porośnie trochę.

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+