Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | White Russian


Recommended Posts

Scooby rob mu topa będzie ciekawiej? będziesz musziałsię gimanstykować a  To no wybacz mi już niemalże musisz już uprawiać ekwilibrystyke w ogrodzie , poziom zobowiązuje :D:laugh::D. Bo zrobienie przez Ciebie ruska na ideał to można obstawiać w ciemno a więc zachęcam do udziwnień w ogrodzie i danie szansy takim jak ja uczenie się czegoś powiedzmy na wertepach a nie na równej drodze. Bo jak Drwal wyżej napisał idzie książkowo czyli norma☺ u Ciebie. 

Pozdro ziom ✋

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal - Dzięki Ziomek :D

@Plantator - haha nie będę wymyślał ;) kiedyś zrobiłem toping na AFie (co prawda przypadkowy) i to chyba tez na rusku i wyszło 1,5g suszu :laugh: , ale LST jakieś pewnie będzie :) zobaczymy jak będzie szedł do góry. Ciekawy jestem jak wyjdzie ten rusek pod tym LEDem - mam nadzieję , że będzie dobrze. Dzięki Zioom za dobre słowo :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czółkiem :elo:

Pytanie do Ciebie @Scooby-Doo.. Z tego co widzę to Ty lecisz zawsze z samymi automatami, fp 18/6, przez co masz ciągłość w swoim grow. A jak tam z wilgotnością? Nawilżacz stosujesz, czy lecisz bez niego i tylko kapturki jakieś zakładasz w początkowej fazie żeby sadzonki miały wilgotniejsze powietrze?

Bo sam się zastanawiam, co będzie bardziej korzystne przy boxie 50x50x100: pełnosezonówki, czy automaty(i tak jak Ty, pod koniec życia zaczynałbym kiełkować już następne, co by dawało nieprzerwany cykl, bo przy sezonach niestety nie ma tej możliwości..)?

Ps. Jak czasem załączę światło podczas nocy przy sezonówce tak na 1min to może się przez to pohermic? Czy tak mała dawka w nocy nic nie zrobi?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drugi Plan - witaj :) tak masz rację - lubuję się w automatach ;) Nie , nie używam żadnego nawilżacza , gdy uprawiam pod panelem LED. Owszem , gdy wcześniej miałem inny setup ( CFL + żarówki LED ) , był jakiś tani nawilżacz na USB - wiele nie dawał , ale zawsze coś. Na daną chwilę nie zawracam sobie tym głowy i wstawiam prowizoryczne pojemniki z wodą. 

Co do wyboru AF czy sezon , tu już Ci nie zasugeruję , bo zaraz polecą na mnie gromy , że faworyzuję "kundle" czy inne takie ;) Musisz sam wybrać - jak wiesz ja wybrałem AFy i jestem zadowolony. Nie znaczy to , że nie miałem do czynienia z sezonami - kiedyś jak zaczynałem zabawę z uprawą nie było na rynku dostępnych AFów , więc siłą rzeczy uprawiałem sezony , ba nawet nie famki tylko REGi ;) choć FEMki również się zdarzały.

Nie ryzykowałbym ze światłem podczas "nocy" roślin - bo jeśli zaczniesz to robić regularnie , to hermę masz jak w banku.

Na marginesie Rusek leci powoli z flo i jak faktycznie się rozkręci wrzucę kilka fotek :) Ostatnie podlanie poleciało z połową dawki nawozów od AN.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+