Skocz do zawartości
thc-thc

grower

PC- Box - zbiór pytań


mrinferos

Recommended Posts

Hey wam od dłuższego czasu czytam forum i mam kilka pytań do których nie mogę znaleźć rozwiązania, ale najpierw zacznę od przedstawienia boxa jaki już przyszykowałem. Składa się ze starej obudowy od PC cześć uprawna to 25x18x40 wiem ze to mało ale niestety brak warunków na coś większego w tej chwili. Na oświetlenie robią 2 CFL ok 2500lm dwa wentylatory 120mm od pc (jak nie dadzą rady kupie jakiś 125-150mm "łazienkowy'') do tego chce zamontować filtr w typie https://www.leroymerlin.pl/wyposazenie-kuchni/wentylacja-kuchni/filtry-do-okapow/filtr-do-okapow-soft-weglowy18-x-4-x-18-cm-akpo,p70349,l1795.html wydaje mi się ze będzie skuteczniejszy niż w formie maty, na tyle obudowy znajduje się "rozdzielnia elektryczna" w miejscu CDromu bedzie znajdowała się miseczka z wodą i jakoś ułożoną szmatką by dawała wilgotność i każda ścianka z czasem zdobędzie folie.

Będę szukał jakieś niskiej doniczki max 10cm wysokości tak by zostało ok 20cm na roślinę która będzie trenowana LST. 

Wiem że to strasznie mało miejsca ale z czasem będę powiększał zestaw.

 

A pytania to:

1 co byście zmienili?

2 automata czy normalne (//słyszałem że automaty bardziej pachną?)

3 jaką odmianę jak najmniej pachnąca polecacie?

4 jak normalną to ile czasu zostawić na weg?

 

Ogólnie każda rada mile widziana :)

Pozdrawiam xd

2016-11-24_01_36_18.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To "rusztowanie" możesz wyrwać kombinerkami. Miseczka z wodą w miejscu Cd romu niewiele da. Oklej ściany tym diamondem, nie folią aluminiową. 

Btw. z tego co widzę, wylot masz na dole a wlot na górze, w miejscu CD romu, zamień je miejscami, wylot powietrza powinien być na górze.

Zapach nie zależy od tego, czy to auto, czy nie. Jeśli bierzesz sezona, to 2-3 tyg weg'a. Bierz najlepiej jakieś niskie, szybko kwitnące indi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+