Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Original Amnesia


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

21 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

rosną wysokie bo jak to u sti w naturze ;) Piekna dżungla, prawdziwy kawałek lasu tropikalnego :) Następnym razem szybciej glebuj rośliny na wegu a tak to będzie super sort ;)

No ale wydawało mi się źe wziąłem wszystkie parametry pod uwage sati,weg,trening a tu rośnie jak chce .

Jak to mówią jest sati jest zabawa :puff:.

21 godzin temu, joka.menas napisał:

WoW! Niektorzy jezdza w tropiki a niektorzy maja prywatne dzialki w tropikach (jak Plantator)!

Tak jak mówisz Joka tropiki i to pod różnymi szerokościami geograficznymi:trawka:.

17 godzin temu, Toksyna napisał:

Pięknie to wygląda i dziwie się ze możesz domknąć boxa:big-joint: Sati są nie obliczane i to jest ich urok. Czekam cie jeszcze sporo gimnastyki z nimi i będę bacznie ja obserwował. Pozdro ziomek:elo:

Toksyna  trafiłeś w sedno namiot wygląda coraz  bardziej jak piłka zaokrągla się z każdej strony tylko sufit i podłoga są równe.

Też myśle że jeszcze troszkę się będą ze mną szarpały ale max tydzień im został i odpuszczą mam taką nadzieje a jak nie to będzie przedłużony sparing:D.

Pozdro ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki panowie to zawsze dopinguje:indiana:. Dziewuchy pochłaniają pożywke w masakryczny sposób zostało 60 litrów a  2 dni temu miały 130litrów. Kiedyś podlewałem cały sort ręcznie dla sprawdzenia jak pochłaniają pożywke podawaną ręcznie i różnica była duż a nawet bardzo duża fakt że przy ŕęcznym podawaniu papu nie rosły tak agresywnie jak przy systemie. Mam pytanie do trawkowiczów co używali,używają systemu autopot 15l  Czy zauważyliście różnice pochłaniania pożywki przez rośline karmioną przez ten system. Moje wnioski mówią że system wspomaga większe pochłanianie a jak? Z tego co zauważyłem to kluczem jest tu napowietrzanie systemu korzeniowego. Roślina po podaniu przez system dawki pożywki zjada ją powodując obniżenie się poziomu pożywki w podstawce i wtedy odkrywa się system korzeniowy u podstawy donicy i roślina ma czas na oddychanie po czasie system napełni podstawke roślina zaczyna znowu jeść i tak w kółko. W sumie próbowałem też zamykać np: co drugi dzieńna noc kran i skutek był ten sam roślina przez noc osuszyła podstawke a w dzień otwierałem system. Co drugi dzień topiły się w pożywce i oddychały powietrzem.

Są to tylko moje przepuszczenia wnioski z własnych obserwacji .

Pozdor?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam troszku czasu jakby niemiałem i tak to wyszło, maleństwa :laugh: zjadły wszystko ale nie wiem kiedy bo ich kilka dni nie widziałem donice jeszcze ciężkie więc chyba niedawno. Jak podeschną to lecimy dalej z programem:trawka: a i dzisiaj zrobiłem fryzjera choć nie widać żałuje że zdjęcia mam tylko po. Żyją są zielone więc chyba wszystko oka:puff:.

30 dzień flow.

large.20170112_103438.jpglarge.20170112_103426.jpglarge.20170112_103331.jpglarge.20170112_103322.jpglarge.20170112_103313.jpg

Tylko tyle bo kilka niewiedzieć czemu na biało się załadowało. Tak to mniejwięcej wygląda.

Pozdro?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+