Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


Recommended Posts

87 dzien w tym 52 i 46 dzien flo. Po podlaczeniu filtra wraz z wentylatorem w dzien temp spadla do 23, wiec zamykam pokoj i jak wracam to straszny piekarnik w pokoju ale w box-ie 26*C, a tak po za tym to wilgotnosc 37-42%, natomiast noc to wentylator komputerowy (bo went. kanalowy grzeje sie i jest glosno) i temp 17-21*C (raz bylo 13*C) wilgotnosc do 47% ale czesciej ok 42%. AF 2 dni temu z zalecen @plantator-a dostal ostatnia dawke nawozow.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaki ten wentylator ,sam go podlaczales , czemu sie grzeje zawsze mozesz prowizorycznie obudowac zeby tak nie halasowal,ale jak sie grzeje to ja bym to sprawdzil.Na tych zarowach co masz to wolniej to wszystko idzie takze ja bym to jeszcze potrzymal.Ludziska na hpsach trzymaja nawet troche dluzej od tego co w opisach jest. Powinno byc troszku wiecej mocniej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wentylator kanalowy  SILENT MV 160/100, podlaczony nie na 160m3 tylko na 130m3, jest lekko obudowany w wytloczki po jajkach i gabke wyciszajaca (moze ma za ciasno i dla tego tak sie grzeje). Nastepny raz i tak idzie tylko woda pewnie za jakies 4-5 dni + kolejne podlanie tez ok 5-6 dni i zobacze jak trichomy wygladaja, ewentualnie zdj. dodam.

Mialem tez przypadek, zaczolem sie obawiac bo ten AF zaczol miec brazowe kwiaty (mislalem ze cos nie tak, jakas zgnilizna czy cos) pod lupa jest to braz ale przechodzi lekko w fiolet, i nie tylko glowny szczyt ale i teszta tez zaczela sie kolorowac wiec sie uspokoilem ze taka odmiana.

Wy tez przy pierwszej uprawie zagladaliscie Cie czesto do boxa? Troche emocje juz opadly ale zawsze jest fascynacja ze to 1 uprawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uffff czyli nie jestem jedyny :)

2 minuty temu, Pasjonista napisał:

To dziala tak uspokajajaco jak mini oaza na pustyni z woda ,palmami i jakuzi.

Prawda, patrze i nic nie mysle, odpoczywam, odstresowuje sie.

Plantator (o ile dobrze go zrozumialem) tez tak polecal ok 2 tyg do 3 ale na pewno jeszcze beda zdj. i kilka pytani :laugh:!

Dzieki Wielkie @Pasjonista:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki za podbudowanie mojego ego, tez jestem zadowolony z tych lamp, nie mam z nimi problemu z utrzymaniem temp.(LED-y to moje male marzenie, uwielbiam ten kolor, a 2 marzenie to SCRoG tylko nie wiem jak sobie poradzic z podlewaniem i usuwaniem przelanej wody) Jesli chodzi o te moje swiatlo to biala lampa byla ok 28 dni wiec moze ja wykorzystam nastepnym razem a zolta to juz ma 54 dni:

1.I nie wiem jak mozna ekspalotwac CFL, ktos moze mi pomoc, (niby pytanie ktore mozna doczytac ale teraz pracuje po 12h, tak wiem slaby wytlumaczenie)

2.Jesli chodzi o LED-y co bys cie mi polecali 50x50x100,

3.Wiem ze HPS grzeja sie najbardziej, pozniej sa CFL, a jak LED-y stoja w tej klasyfikacji?

 

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema

Zobacz tutaj Miś się trochę rozpisał o oświetleniu Miś o oświetleniu

LEDy też się grzeją, mają montowane fabrycznie wentylatorki, ale powiem Ci, że ledy na diodach COB to kozaki, widziałem gość uprawiał na 14 didach COB, 2m kwadratowe, to co mu urosło to przeee kozak. Tutaj model diody cxb 3590 . Około 2 paki jedna i na taką powierzchnie to Ci jedna wystarczy :D

Pozdro.

 

Edytowane przez Killerontheroad
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

82 dzien. Wilgotnosc w nocy dochodzi nawet do 50%! Troche trzese d.pa bo jak by byla 40% to bym byl spokojniejszy.

Tak wyglada ogol

large.p.jpg

Karzel N/N (lewy dol zdj.) ma wiecej bursztynowych trichomowe niz AF (prawa gora zdj.)

Teraz troche mniej przyjemnych rzeczy, zauwazylem takie suche i nekrotyczne dolne czesci kwiatow (nie wiem co to jest,jak to nazwac), niestety znalazlem takie suche czesci rowniez w srodku jednego z kwiatow.

large.r.jpg

tutaj suche wlaski nie wiem czy sie tym przejmowac czy niemlarge.s.jpg

Tutaj poucinane, na zywo wyglada to znacznie gorzej, te czesci brazowe sa suche ale te ciemne kolory to nekrotyczne plamy.large.t.jpg

Jesli takie plamy znajduje pod kwiatami, to zapewne w kwiatach bedzie znacznie gorzej, zapewny przy scince bede musial dobrze przepatrzec top-y, co polecacie ze srodkow chemicznych by sie ustrzec takim przypadkom nastepnym razem?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+