Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL150W | White Widow, Auto Masszar


Recommended Posts

Dzieki za dobre slowa, po podlaniu duzo lisci pozolklo , ale i musze sie do czegos przyznac bylo tak: woda, woda, itd... polowa dawki nawozu (1 podlanie nawozem), woda, pol dawki nawozu (2 podlanie nawozem), pelna dawka nawozu (3 podlanie nawozem) a teraz liscie zolte, czyli na pewno nastepne podlanie to woda ale czy pozadnie przeplukac czy wystarczy zwykle syte podlanie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

55 dzien a flo to 30 i 24. Dzisiaj kolejny lekki fryzjer ale zrobiony tylko 2 najzdrowszym roslinom. 

N/N (na zdj po lewej na dole) strasznie zolknie, jak myslicie gdyby go zamienic z ta po prawej na dole (bedzie mniej swiatla co ja troche spowolni i sie zregeneruje, takie moje myslenie) cos pomoze?large.IMAG0363.jpg

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

poniedzialek podlalem z nawozami, dzisiaj we wtorek i 3 zdrowym (bez zoltych lisci) przybylo ok 2 zolkniejacych lisci? Czy to nie jest tak ze azot blokuje, P, K czy tam Mg? Chyba @Vito wrzucil swietne tematy- niedobor N, niedobor- P itd. tam bylo wszystko- co sie blokuje przy niskim, wysokim pH co przy zbyt wilgotnej ziemi itd, moze ktos to mi wylinkowac, gdzies to bylo z jakies strony dodane.

AF stawiam na brak Mg i Ca, za pozno ale dzisiaj zamowilem witaminy. 60 dzien, ok. 15-20% brazowych wlosko, obstawiam ze jeszcze napuchnie (mam nadzieje). Trichomy jeszcze przeswituja, patrzac po zdjeciach z neta, bede wstanie stwierdzic czy sa mleczne czy nie (ponownie mam nadzieje :D)!

large.a.jpglarge.b.jpg

na srodku u gory widac jakis wlosek, pewnie czesc nitki z namitu :D

large.c.jpg

WW, tutaj tez powoli bedzie sie pokazywal braki.large.i.jpg

Karzel WW, chudnie, gdzie jedzenie!?

large.g.jpglarge.f.jpg

N/N, doniczka od poczatku wyplukiwala glebe (moglem to przewidziec), wiec teraz wyglada jak wyglada. Jesc, jesc, jesc!!

large.d.jpglarge.e.jpg

Edytowane przez joka.menas
nikt nie odpowiadal
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+