Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Odmiana medyczna na lęki


Ese

Recommended Posts

Siema :elo: osobiście do medycznego zastosowania użyłabym odmian od CBD crew

Tylko inhalacja parowa (vaporyzacja) i spożywanie dań z konopi (masło konopne) ma medyczne zastosowanie.

Tutaj  Jak palić z vaporizera - krok po kroku - Tutorial.

 

Polecam poczytać kilka moich artykułów, opisałam tam sporo istotnych faktów odnośnie depresji itd 

Artykuły http://trawka.org/forum/265-artykuły-ambasadorki/

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rower co twoja odpowiedz wnosi do tematu ? Na które z powyższych pytań osppwoedziales? Zapytałem czy mam iść do lekarza ? Czy Zapytałem jaka odmiana pomaga na takie stany jak lęk i depresja ? Może ktoś mnie o to prosił żebym zapytał może nawet twoi rodzice. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chodzi o to ze moja dziewczyna nie zabardzo akceptuje mojego hobby, a już tym bardziej kopcenia w celach rekreacyjnych. Jest anty wszystkim używkom to i tak udało mi sie ja przekonać do małego boxa teraz lecę z ww auto i ak47. Pomyślałem ze jak posadzę odmiany stricte medyczne to łatwiej bedzie jej to zdzierżyć  ;D

Edytowane przez Ese
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przy leczeniu depresji dobrze jest udać się do lekarza, leczenie depresji na własną rękę przynosi pewne ryzyko. Pamiętajmy ze psychoaktywne środki w tym też marihuana mogą ale nie muszą pogłębić i pogorszyć stan zdrowia psychicznego, finalnie doprowadzając do schizofrenii. 

W momencie wizyty u lekarza rodzinnego mogą być przepisane leki przeciwnerwicowe one uspokoją wewnętrznie organizm i pozwolą na logiczniejsze i spokojniejsze podejście do problemów.

Nie jestem za leczeniem farmaceutycznym, ale sama musiałam skorzystać z pomocy leków przeciwnerwicowych po śmierci mi bliskiej osoby.

Przy tak silnych stresach i lekach palenie trawki może wywołać odwrotny efekt, nie każdy jest na tyle silny by samemu móc sobie pomóc, dlatego do mnie piszą ludzie którym pomogłam nie raz, ale sama też wiem że gdy nie posiada się wsparcia (mentora) można namieszać sobie w głowie i doprowadzić swój stan zdrowia do ruiny.

Dlatego Rower ma racje, ale idź do lekarza gdy:

  • nie czujesz wewnętrznej siły do pokonania swojego problemu
  • ciało fizyczne odczuwa negatywny skutek nerwów (duszności, kłucie w sercu,lekkie omdlenia,zawroty głowy, nudności, napady gorącego uczucia)
  • nie masz pojęcia o ziołolecznictwu

Zawsze polecam zwiększenie picia melisy w stanach nerwowych.

Lęki i depresja jest chorobą umysłu która może doprowadzić do najgorszych chorób jak i do śmierci, nie ma z nią żartów, ani złotego środka. W stanie depresyjnym należy zadbać o swoje zdrowie, szczególnie spokój psychiczny, rozwiązać problemy, tych których się nie da już naprawić lub poprawić ich sytuację - odpuścić. Poinformować rodzinę o problemie, nie zamykać się w sobie bo to zgubne. Gdy nie chcesz otworzyć się rodzinie bliskim możesz napisać do mnie. Zadbać o relaks, czyli świeże powietrze, więcej ruchu, zmienić dietę najlepiej znaleźć sobie relaksujące hobby (uprawa roślin jest jedną z nich). 

Musisz zmienić swoje życie, doszczętnie od nowa, często tak bywa że nie możemy oderwać się od swojego "starego" życia i ma ono wpływ na teraźniejszość i przyszłość, ale w stanie depresji to kotwica prowadząca na dno, wybierz to cóż przeszłości była najlepsze a resztę "skasuj"

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, Ese napisał:

Chodzi o to ze moja dziewczyna nie zabardzo akceptuje mojego hobby, a już tym bardziej kopcenia w celach rekreacyjnych. Jest anty wszystkim używkom to i tak udało mi sie ja przekonać do małego boxa teraz lecę z ww auto i ak47. Pomyślałem ze jak posadzę odmiany stricte medyczne to łatwiej bedzie jej to zdzierżyć  ;D

możesz dziewczynę odesłać do mnie to jej wytłumaczę kilka kwestii odnośnie prawa itd

Jeżeli nie będziesz uprawiał organicznie( patrz nasze uprawy ) to wtedy mija się z celem wybranie medycznej odmiany.

Wiec uprawa na organicznych nawozach (my uprawiamy od lat już na Biotabs) do tego, żadne jaranie tylko inhalacja i jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Antydepresanty dają więcej szkód niż pożytku. Żona przez długi czas leczyła się właśnie takimi specyfikami - możliwie wszystkimi dostępnymi - lekarz (specjalista) nie mógł trafić w sedno problemu , przez co jej organizm ledwie wytrzymał. Skutki uboczne są PRZERAŻAJĄCE !

A propos , lekarz rodzinny nie ma prawa do wypisania specjalistycznych leków antydepresyjnych - tylko psychiatra. Dlatego mam zupełnie odmienne zdanie. I według mnie Rower kompletnie nie ma racji.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+