Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problem z młodym OG Kush. Pomocyyy


OG K

Recommended Posts

Witam,  jest w stanie ktoś mi powiedzieć co jest mojej dziewczynce?

Lampa: Hps 600w

Ziemia: profeslonajlna do uprawy

Wilgotność: dzien 55-70 proc, noc: 70-80 proc

Temp: dzien 24-26 stopni, noc: 18-20 stopni

Nawozy: Hesi start pack

Jest to jej 11 dzień zycia, w miedzyczasie piznęła mi lampa i 3 dni rosła  pod cfl 250 W i troche sie wyciagneła ale to napewno nie problem malej ilosci światła...podlewana 2 razy mixem nawozów hesi (wg zaleceń producenta dla sadzonek).

Proszę o pomoc :(

IMG_20161106_132938.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Plagron Growmix...dostałem od hesi ulotke jak mieszac nawozy i jest osobna tabelka na sadzonki wiec myslałem ze nic sie nie stanie jak dam...Podlewam na oko ale tak okolo 200-300ml. Zrobiłem bląd ze wrzuciłem je odrazu w duze donice i dlatego nie podlewam kieliszkiem ani nic bo ziemia bardzo szybko sie robi sucha i tak..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doniczki 11L...ok zaleje jej jutro z 1,5 l wody i zrobie tak jak mówisz, czyli poczekam ;) Myślisz ze to od nawozów? Pierwszy raz widze takie burchle...jakby od oparzeń..hpsa  trzymam w cooltubie i dosc wysoko a wiec napewno nie było problemu zbyt duzej temperatury..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

około 50 cm..mam boxa 1.2m x 1.2m takze cfl 250w to zdecydowanie za mało..3 dni pod nim były i sie powyciągały...te, które były najdalej od lampy same sobie zaczely robic LST w kierunku żarówki :P tak czy siak myślicie ze ogarnie sie jeszcze ten krzaczek czy nie wybaczy mi tego błędu? Moze flush? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przyznam ze nie miałem o tym pojecia..nie spodziewałbym sie że nadmiar światła też może być destrukcyjny dla plantów...Wiem ze świetlówki daja lepsze widmo na wega itp ale nie ze HPS 600w jest za mocny dla sadzonek...cóż, muszą już tak zostać bo cfl był pozyczony na czas awarii...na dole wrzuciłem zdjęcie całego boxa...jak myślisz powinienem rozstawić donice bardziej po kątach jesli planuje LST? przy sciankach mam duzo rzeczy takich jaki mini grzejnik, nawilżacz, kable, przedłużacze itp...Myslalem zeby zostawic tak donice i robic LST w strone Ścian boxa..co Ty na to Mistrzuniu? :)

IMG_20161106_172225_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+