Skocz do zawartości
thc-thc

grower

MH/HPS 2x600W | Tutankhamon, Cannatonic, THC Bomb, CBD Skunk Haze, OG Kush, Super Silver Haze, White Widow, AK47, Vertical, Scrog


Recommended Posts

@joka.menas dzięki za dobre słowo :) 

@Scooby-Doo Nie powiem, idzie całkiem dobrze ;) aż za dobrze chyba, bo ciężko ogarnąć ten busz :P Ale wszystko się okaże w wyniku końcowym :)

@Rysiu Dokładnie, jestem tego samego zdania :) Poza tym facet lubi się pochwalić jakąś rzeczą techniczną, którą zrobił sam wg. własnej wizji :D

@Killerontheroad Żadna przemysłówka. Ale kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemasz kolego, dobrze to wygląda jak zawsze, ciekawy jestem tego TUTANKHAMONA słyszałem ze jest si, a co do poboru moim zdaniem no stres jest płacone na czas to jest ich biznes, ja kiedys ogrzewałem chate farelkami i miałem za prad po 700złociszy ponad i nikt sie nie srał. Z Fartem, pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@grucha13 Roboty jeszcze dużo, ale owoc tej pracy będzie smakować wybornie :D Dzięki za dobre słowo ;)

@kroljulian1920 Witaj stary druhu :elo: Szczerze mówiąc to nie pamiętam kiedy miałem taki rachunek za prąd :D Nawet bez uprawy płace ponad kanta. Stres jakiś tam jest no ale cóż... o TUT słyszałem różne opinie, ale jeszcze trochę i sam będę mógł jakąś wystawić i się przekonać :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+