Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jezus Maria!! co sie dzieje ! Przenawożenie?


sandman118

Recommended Posts

Siemaaa !

Moja mała porzebuje szybko diagnozy (zdjecie) 3 tyg kwit   \lałem jej bardzo dużo planktonu K nawet 300% wiecej niż trzeba  (60ml na 1 litr i byuło git )   teraz dałem 75 ml i po 3 dniach takie cos.

 

teraz tak przenawozenie czy cos innego bo może korzenie / temp / czy cos innego musze szybko wiedziec . flush zrobiony ale nic nie dało dalej coraz gorzej jest. co mam robic

26102016232.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

COŚ JESZCZE : BOXA MAM WYŁOŻONEGO ALUMINIUM I jest ciekawa sprawa gdzieś kabelek mi dotyka ścianki boxa i prąd leci przez to aluminium bo jak przyłoze palec czuć prąd lekko, i teraz najdziwniejsze, box troche juz za mały jak na tak dużego planta i liście mi dotykają tego aluminium, i nie uwierzycie dotykam dolnych liści ( takich które wisza sobie w powietrzu i niczego nie dotykają ) i kopią mnie prądem !!

Robić coś z tym czy zostawić bo z tym prądem zauważyłem już mieś temu ale teraz szok że przez rośline idzie prąd ! nie żartuję 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem coś podobnego ostatnio na chemdogu, nie licząc jeszcze rdzawych plam. Najprawdopodobniej przez zjonizowaną wodę, o wysokim pH. Możliwe, ze jakieś związki stały się nieprzyswajalne na amen. Wygląda to trochę jak niedobór miedzi :) Tak dużą ilością mineralnego PK z plantonu łatwo poblokować inne pierwiastki. Jak się to mówi, co za dużo, to niezdrowo :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+