Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ścinać czy poczekać?


ToZnowuJa

Recommended Posts

Siemka, odmianka to Bubba Kush od Green House Seeds. Oryginalny plan był przetrzymać do ok. 28 października, ale w sumie w ciągu ostatniego tygodnia sporo napuchły topy i zbrązowiały włoski. Zastanawiam się czy nie będzie to za długo, ale może będzie szybciej już gotowe. Zdjęcia jakościowo zrobiłem takie jakie byłem w stanie na dany moment.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Mogę ewentualnie jutro spróbować dać lepsze foty. Te nie oddają do końca jak ona wygląda.

Edytowane przez ToZnowuJa
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dopiero jutro będę miał jak obejrzeć trichomy. od czasu założenia tematu topki jeszcze napuchły, z 90% włosków jest brązowych i zapach się zmienił. Był taki raczej typowo konopny a teraz jest nie do opisania piękny, głęboki zapach i jest to zapach taki, jak geranium, z bliżej nieokreśloną słodką nutą (może to bubble gum, ale trochę taki pudrowy zapach jak cukierki pudrowe). Jeszcze jak zakładałem temat to ten zapach było tylko czuć jak się przejechało dłonią po topku, to zostawał na dłoni, ale teraz czuć go wyraźnie z topów :) jeszcze pewnie po curringu będzie lepszy, jaram się niesamowicie, jeszcze tak ładnie pachnącej odmianki to nie doświadczyłem dotychczas.

Edytowane przez ToZnowuJa
wzbogacenie treści
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczoraj zebrałem, wszystkie już były śnieżnobiałe.

Dzisiaj zrobiłem mały teścik. W trakcie ścinki jeden topek mi się uciął luzem, więc położyłem go na półce, żeby mieć jako taką próbkę. nie dosuszył się w 100%, ale postanowiłem go spróbować. Dymek bardzo lekki, łagodny, ale też pewnie schłodzony wilgocią, za to nie drapiący, mimo tego, że zawsze jak paliłem niedosuszone palenie to drapało. W smaku wcale nie czuć smaku konopnego, jedno wielkie geranium, jakbym wdychał olejek eteryczny z geranium. nie słyszałem o takim przypadku w przypadku bubba kush, ale w sumie to bardzo ciekawy przypadek i jak najbardziej jestem z niego zadowolony. Fazka dosyć lekka, rozluźnia ciało, relaksująca i odprężająca. nie jest po niej ciężkie ciało, jednak relaks jest taki, że się nie chce ruszać z miejsca bo jest tak fajnie. pogłębiona percepcja i poczucie głębi, mocno umysłowy efekt, wzrok rozleniwiony, słuch i odbiór muzyki bardzo wyostrzone, mimo całkiem intensywnego stanu pozostawia czysty umysł i pobudza wyobraźnię i kreatywność. podnosi na duchu i myślę, że dobrze się sprawdzi do medytacji. Raczej zostawi po sobie senność, apetyt nie będzie aż tak bardzo pobudzony, tak coś czuję. Nie wiem jak ten stan się będzie zmieniał w miarę curringu. Poprzednia moja odmianka, auto purple afghan po przetestowaniu próbki w takim stadium suszenia dała ogromny kaszel po jednym tylko buchu i banię nie z tej ziemi, że się musiałem odświeżyć prysznicem xd. Za to ta odmianka podoba mi się o wiele bardziej, takiej właśnie potrzebowałem.

Edytowane przez ToZnowuJa
stan wywołany próbką
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

W sumie ciekawy high po tym jest, czuję się zupełnie trzeźwy z czystym umysłem a percepcja zmieniona jak na bani. jedyne co zmienia w samym myśleniu, to polepsza koncentrację i rozjaśnia umysł, można się skupić na jednej rzeczy wręcz doskonale, jeszcze chyba z czymś takim się nie spotkałem, żeby były efekty highu z uczuciem trzeźwości, ale w sumie mi się to podoba, bo też relaks jest, ciekawe w sumie też, że normalnie jak jakieś palenia pale dające pełen high to się czuje zaj****y w akcji jak przestanę palić jeszcze przez kilka dni, a po tym palonku to paliłem je kilka dni i jak przestałem, to nadal się czułem kilka dni spokojny bez żadnych niepotrzebnych rozkojarzeń i lepiej ogarnięty, niż normalnie. nie do końca to rozumiem, bo miałem w życiu sporo stresu i z reguły nawet jak się nic nie działo, to czułem się poniżej normy i jak teraz tego poczucia nie ma to się czuję jak na jakimś nowym gruncie, to dziwne, może przezwyczaiłem się do czucia się nie do końca dobrze i teraz czuję się normalnie i jest to dla mnie coś nowego. Bo dla mnie to coś nowego, że jak się siedzi na krześle, to się po prostu siedzi, bo tak to bym myślał o jakiś abstrakcjach zamiast się skupić na czymś co robię. Ale w sumie dawniej paliłem tylko od dilów i to mój pierwszy grow, więc może ta różnica w materiale jest duża.

Ok jednak tylko same topki tak działają obrane całkowicie z jakichkolwiek sugar leaves, które to owe spróbowałem w ilości 3 listków cukrowych o rozmiarze jakiegos 5 groszy co w sumie by jakby pozwijac jakos zmiescilo sie na porzadne zapelnienie zwyklej szklanej lufki na taki styk maksymalny, ze wiecej sie nie upcha. i nie dopalilem tego do konca bo mi taka bania wjechała xd conajmniej poziom wiadrowy. także tajemnica rozwiązana.

Edytowane przez ToZnowuJa
poznałem nowy poziom treści posta
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+