Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konkurs - Najładniejsza fotorelacja - growbox.pl - pula nagród 2.000zł !


Macky

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciężko było wybrać :) 

I miejsce - Łowca Kurdli
II miejsce - przezorny
III miejsce - Scooby-Doo

Gratuluje zwycięzcom :weed_victor:

Nagrody będą wysyłane poprzez paczkomaty (https://twoj.inpost.pl), także proszę podawać adresy na paczkomaty do mnie poprzez prywatną wiadomość, pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa, najlepiej jednorazowe numery tel. itd.

 

Zapraszam wszystkich do zakładania fotorelacji, postaramy się o dużo więcej takich konkursów.

 

growboxgora.gif.89b7fff717e3f1e35e61e046

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Super :D Dzięki Wielkie ;) - liczyłem po cichu na nawozy właśnie ;) Nawoziki zostaną należycie wykorzystane - dzięki wygranej nie będę musiał kupować tych które zamierzałem ;)

Gratuluję wygranym - czułem , że Łowca wygra 1wszą nagrodę - rozje..ał system swoim Grow - i należało się jak psu kość :D

Dzięki Vito - adres paczkomatu wyślę na PW :) ale najpierw muszę ogarnąć jakiś nr. tel. na jeden strzał ;)

Pozdrawiam




 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Konkursy będą już mniej więcej cały czas więc zróżnicowane... zawsze będzie to niespodzianką :puff:

 

Przezorny niestety nadal nie otrzymałem od Ciebie żadnej wieści, także nagroda przechodzi na następnego uczestnika. 

Miś - czekam na Twoje dane.

 

Kończymy ten i zaczynamy następny ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+