Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Konkurs - Najładniejsza fotorelacja - growbox.pl - pula nagród 2.000zł !


Macky

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam, a ja mam takie pytanko, bo mam hybrydowy sprzęt najwyższej klasy na tym forum, poleciałem w kosmos z projektem i chciałbym też zagrać w konkursie, zależy mi albo na ledach albo na nawozach, i z tego i z tego będę zadowolony jeśli wygram, jest tylko jedno ale, sprzęt jest niemal złożony (w ciągu tych 5 dni się wyrobie) ale nie zasadziłem jeszcze żadnych nasionek, czy to też się zalicza do konkursu? Jest to multiponika ultraponiczna 12 BAR (Aero, DWC, Flood & Drain, Venturi, RDWC, NFT, wszystko połączone w jedność), powierzchnia 5 m2, led COB i plantphotonics - razem 1000W + dokładam jeszcze COB 200W, jonizator 20 milionów jonów ujemnych, zbiornik przeponowy 200l, całkowita pojemność 1400 litrów itd. dam foty jak zastane odpowiedź i skręce

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@soulside :) Nie o sam wypasiony na maxa sprzęt tutaj chodzi , etc. - bo to nie robi Grow Loga Panie ;)

Pkt. nr. 3." Oceniane będzie: estetyka prowadzenia growloga, wiedza jak i możliwości wykorzystania nagród w przyszłych fotorelacjach " ....owszem setup , sprzęt jest ważny , ale nie najważniejszy....tak bynajmniej mnie się wydaje ;)
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+