Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przymusowe klonowanie proszę o pomoc


111

Recommended Posts

Muszę klonowac roślinkę bo się złamała... Myślicie że coś z tego będzie gdy lodyge ucialem w miejscu pierwszego piętra liści wiatrakowych? Roślinka się trzyma w wodzie, ale jak to później wsadzić...

Proszę o pomoc

Edytowane przez 111
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli to nie automat to można klonować.

Złamanie jest świeże - poprzycinaj liscie, przytnij końcówkę łodygi pod skosem, zamocz w ukorzeniaczu, wsadź do medium (kokos, perlit wełna itp). Zapewnij wilgotność - zrób jej szklarenkę i postaraj się żeby miała maksymalnie wilgotno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki, właśnie automat, spróbuję z nim, najwyżej na kiedyś będę wiedzial co zrobić. Czytałem zeby wkładać do wody o tym żeby włożyć do ukorzeniacza sam myslalem, tylko że już go nie mam, podlalem nim druga roślinkę. Niech sobie polezy w wodzie zrobiłem tak jak napisałeś, może coś z tego bd ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z sezonowka zdarzyło mi się to samo, że musiałem uciąć, lodyga zaczęła gnić przez złamanie. Więc włożyłem je wszystkie do ukorzeniacza: napar z gałęzi wierzby i na razie tyle. Wstawilbym zdjęcia ale z tabletu się tu nie da ;/

Ile one mają się tak moczyć? I ile mam czekać do pojawienia się korzenia?

Edytowane przez 111
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+