Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl
Sign in to follow this  
Vito

Wideo Dinafem: White Widow feminizowane

Recommended Posts

Dodajemy nowy film na naszym kanale YouTube. Tym razem, o jednej z naszych najsilniejszych odmian - pełen klasyk czyli nasza feminizowana White Widow, roślina o świeżym i owocowym smaku, która daje poczucie szczęścia i przyjemnego spokoju.

 

160811103422

Jak widać na filmie, jest to roślina, która na zewnątrz może osiągnąć do 2,5 m wysokości, a w pomieszczeniach do jednego metra. Jeśli chodzi o wygląd, liście feminizowanej White Widow są małe, ciemne i błyszczące, z odcieniami zieleni, pełnymi świateł i cieni. Liście są u nasady szerokie, zakończone ostrym zwężeniem.

Klastry kwiatów są duże, ciężkie i bardzo obfite. Podczas kwitnienia, topy stają się coraz cięższe, a wszystko to przez dużą ilość żywicy. To właśnie duże skupiska topów są powodem nadania tej odmianie takiej a nie innej nazwy:  White Widow (z ang: biała wdowa) odnosi się do koloru białego, dominującego w roślinach podczas maksymalnego rozkwitu topów. 

Kolory drugoplanowe, ale również bardzo wyraźne, są to ochry i zielenie, ciemniejsze w przepięknych kwiatach tej rośliny. 

UPRAWA:

Trudność

Poziom trudności jest niski, dlatego też uprawa jest łatwa. White Widow feminizowane jest idealna dla początkujących hodowców. Oczywiście wymaga umiarkowanych ilości wody i nawozów, aby zapobiec powstawaniu pleśni i zapewnić zachowanie profili smakowych.

Nadaje się do uprawy na zewnątrz i w pomieszczeniach

Jest to niewątpliwie jeden z największych zalet tej rośliny, gdyż umożliwia uprawę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. W przypadku uprawy na zewnątrz zaleca się klimat ciepły, śródziemnomorski, ponieważ roślina potrzebuje wielu godzin światła. Jednak nie stanowi to przeszkody, by roślina była uprawiana w chłodniejszych strefach klimatycznych, we Francji, Wielkiej Brytanii czy Holandii. W skrócie, jest to roślina odpowiednia do klimatu północnej Europy, ale daje lepsze rezultaty w cieplejszych warunkach.

Kwitnienie i zbiory

Odmiana ta potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój pełen potencjał, a jej rozkwot trwa około ośmiu tygodni (55 dni). White Widow feminizowane gwarantuje duże zbiory, ale może wymagać trochę więcej uwagi. Zaleca się zmianę cyklu światła na 8 godzin w ciągu ostatnich dwóch tygodni, ponieważ zapobiega to dalszemu rozrostowi pąków. W ten sposób wywołamy większą produkcję żywicy.

 Foto_3_blog_cdn.jpg

https://www.dinafem.org/pl/blog/wideo-white-widow-feminizowane/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+