Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Box,pomoc w doborze oświetlenia


orange

Recommended Posts

Witam.

Planuje zbudować boxa z płyty kartonowo gipsowej o wymiarach 60x60x90 (szer.dł.wys.). Nie wiem teraz jakie dać oświetlenie chciałem cfl 65w i 2x32w, ale teraz naczytałem się że hps daje dużo lepsze plony i właśnie nie wiem co teraz wybrać. Ogólnie w planach mam zasadzić tam 4 automaty 2x diesel 1x jack herer i 1xak47. Jeżeli wiecie gdzie kupić tanio jakiś dobry zestaw hps to dajcie linka. Potrzebował bym też schemat podłączenia Hps i cfl do prądu bo z elektryką nie miałem za wiele wspólnego więc nie chce żeby mi w domu instalacje spaliło. Nie wiem jakiej mocy kupić wentylatory jak możecie to podajcie jakąś dobra firmę która produkuje wentylatory. I w jakiej cenie chodzą filtry węglowe. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, na większość Twoich pytań sam sobie odpowiesz wchodząc na stronę growshopu (masz pełno reklam na forum). 

Do boxa o takich wymiarach to HPS 100W lub max 150W, polecam cały zestaw (przeważnie jest już połączony)

Moc wentyla dobierasz pod warunki, zacznij od wentyla 150m3/h i taki sam filtr węglowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+