Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Auto Ultimate, Auto Colorado Cookie


Recommended Posts

Jak ladnie wszystko wyglada to niby oprysk niepotrzebny,ale korci :laugh:

Ja opryskuje po przesadzeniu,po treningu i w pierwszym tygodniu kwitnienia.

Oczywiscie jeszcze po jakims stresie.

Widzialem na tym forum 4 moze 5 lat temu grow loga jak ktos pryskal czesto tym "canna curre" w polowie flo przestal i korzenie nie pociagnely wszystko stanelo w miejscu, maly plon.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

30 minut temu, Rower85 napisał:

Jak ladnie wszystko wyglada to niby oprysk niepotrzebny,ale korci :laugh:

Ja opryskuje po przesadzeniu,po treningu i w pierwszym tygodniu kwitnienia.

Oczywiscie jeszcze po jakims stresie.

Widzialem na tym forum 4 moze 5 lat temu grow loga jak ktos pryskal czesto tym "canna curre" w polowie flo przestal i korzenie nie pociagnely wszystko stanelo w miejscu, maly plon.

 

 

 

  ja uzylem cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/SHIELD-Spider-Mite-Pest-Repellent-1-LITRE-100-ORGANIC-Spray-Hydroponics-Insects-/131548930943 . Ciekawe co piszesz,  wtakim razie psikne jescze w poniedzialek  zobacze czy cos jeszcze je podjada. Jak bedzie ok to przestane z tym shieldem. A co do oprysku sama woda tez sie zastanawiam teraz bo srednio raz dziennie zraszam je ale tylko dlatego ze kolega ktory siedzi dluzej w temacie mowil ze jak na vegu mam 24/0 to dobrze raz dziennie popsikac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24/0 to jest dziwna sprawa.Gdzie na ziemi jest srodek poludnia 24/0?

W dzien roslina pobiera wdutlenek wegla i produkuje tlen, a w nocy na odwrot i pewnie wiele tajemniczych spraw dzieje sie pociemku  B)

Tylko ze tu nie ma nocy, ale idzie pieknie.

Sa jakies badania na temat braku nocy u konopi?

Kierowales sie czyms?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

56 minut temu, Rower85 napisał:

24/0 to jest dziwna sprawa.Gdzie na ziemi jest srodek poludnia 24/0?

W dzien roslina pobiera wdutlenek wegla i produkuje tlen, a w nocy na odwrot i pewnie wiele tajemniczych spraw dzieje sie pociemku  B)

Tylko ze tu nie ma nocy, ale idzie pieknie.

Sa jakies badania na temat braku nocy u konopi?

Kierowales sie czyms?

 

brak nocy na wegu boostuje rosline i w zaleznosci od strain'u wariuje ona lub nie.
W poprzednim growie lecialem z amneską od dinafemu w auto original i byl super efekt na veg 24/0.
Pytasz gdzie w naturze 24/0 a ja pytam gdzie w naturze cross co leci na auto ? ;)
Nawet aktyawtory w nawozach organicznych nie sa calkowicie bio-natural wiec o co wogole rozbijac  ?? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzien 21ty

W tym tygodniu smigaly na 400W.
Troche pokrzaczylo; w czwartek zrobilem maly prunning i dwie najnizsze partie lodyg z kazdej panny zostaly usuniete.
Zaczyna byc widac duza roznice miedzy UA a ACC wiec napewno podstawki pod donice w tym tygodniu.
Jedna pannica juz lezy wywinieta na siatce, puscily tez pierwsze preflowery.
Dostaja codziennie po 400ml wg tabeli z tym ze bio-grow czyli npk leje polowe dawki bo pali na koncach.
Jak to juz ktos na tym forum stwierdzil, bio-bizz = azot + marketing.... trzeba patrzec jak roslinki przyjmuja bo roznie to czasem bywa.

dzien 25,2 - 26,5 / wilg 60-65%
noc 19,3 - 20,5 / wilg 70-80%

dobra, foty...
yo

 

medium.IMG_4122.jpg.82eabe7396b58db7b625

medium.IMG_4125.jpg.da34606589d142815c4e

medium.IMG_4126.jpg.ab14f116355a006036a6

medium.IMG_4127.jpg.8059149a56096fe34455

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+