Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150W | Pineapple Chunk


Recommended Posts

Dzięki panowie za dobre słowo i witam w kolejnym upie :D jest to dzień 33 roślinek 9 dzień kwitnienia dziewczyny sobie powolutku kwitną boczne odrosty podgoniły główne już mało miejsca zostało do lampy nie wiem czy się nie skończy łamaniem dwóch głównych szczytów ale to może wyjść im na dobrze bo doświetlą się wszystkie inne odrosty ale wolał bym tego uniknąć dziewczyny wykazują jakieś małe niedobory tak mi sie wydaje wierzchołki szczytów są takie jaśniutkie dlatego dostały 2ml call mag xstra od AN w ostatniej uprawie było to samo i troche pomogło więc myślę że będzie git warunki w normie :) ph regulowane na 6,3 nastepnym razem dostaną już nirvane i b52  dobra starczy pisania parę fotek :

large.DSCN1500.JPGlarge.DSCN1499.JPGlarge.DSCN1497.JPGlarge.DSCN1489.JPG

 

  • Upvote 5
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, zasobnik napisał:

witam. Piękne panny. 

A przy okazji zapytam bo mam to samo...

U Ciebie też to widać że szczyty są lekko jaśniejsze, czy to tylko przygotowanie rośliny do flo czy mogę się matrwić jakimiś brakami?

Siemanko w ostatniej uprawie miałem to samo i SmakMaroca999 doradził mi żeby zapodać im CallMag Xstra od AN bo to mogą być niedobory magnezu lub cynku i pomogło :) aczkolwiek też zauwazyłem że zawsze rośliny na poczatku kwitnienia mają jaśniejsze te szczyty u góry pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
O 10.7.2016 o 09:27, zasobnik napisał:

witam. Piękne panny. 

A przy okazji zapytam bo mam to samo...

U Ciebie też to widać że szczyty są lekko jaśniejsze, czy to tylko przygotowanie rośliny do flo czy mogę się matrwić jakimiś brakami?

To są niedobory siarki panowie a CalMag to magnez i wapń ;) ph stabilizuj na 6,5 podstawowe nawozy i będzie gitara.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiem wiem Smaku, ale PH stabilizuje, biobizza daje jak w tabelkach a i tak te szczyty i dolne listki jaśnieją... podsypałem dolomitem i jest w miarę ok. Roślina stoi w donicy na dworze wiec może deszczówka jej nie pasuje ;) 

Zakupiłem ostatnio zestaw nawozów https://grower.com.pl/pl/p/Kompletny-zestaw-nawozow-do-ziemi-CANNA/413

i zastanawiam się czy bedzie można dodac pk 13/14 jak już zacznie kwitnąć skoro całą uprawę jadę na trypacku biobizz?

I sorki za wrzynanie się w temat ADI :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+