Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 200W | AK 47


MrocznyOgrodnik

Recommended Posts

Witam. Chciałbym się podzielić moją pierwszą uprawą. Trochę późno, ale jest  :D

 

Nasiona: AK 47
Oświetlenie: Phytolite CFL Greenpower 2100K 200W
Fotoperiod: weg 20/4, 12/12 flo
Box: 60x60x140
Podłoże: Canna Terra Professional
Donice:11l
Nawozy: Canna Terra Vega,Flores, PK 13/14 zgodnie z zaleceniami
Wentylacja: wentylator kanałowo-osiowy, filtr węglowy
Dodatkowe info: 
podlewane wodą Oaza z biedronki, temperatura w boxie: dzień 24, noc 22, wilgotnośc 42-48%,25dni fazy weg,aktualnie  49 dzien fazy flo
Końce liści są troche wysuszone, to chyba od przenawożenia, więc nie będę już nawoził, zwłaszcza ze za około 2 tygodnie wydaje mi sie ze bedzie czas na ścinke. Nie wiem czy mam racje, ale wydaje mi się że roślinki mają małe topy, zwłaszcza ta mniejsza. nie wiem jakim cudem jest aż taka różnica w ich wielkości skoro zajmowałem się obiema identycznie ;P

IMG 20160416 145455

IMG 20160416 145411

IMG 20160416 145358

IMG 20160416 145301

 

 
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tos panie wystartowal na przyszlosc odrazu zakladaj gl bo kappa inny uzytkownik sie nameczy pol roku z fotorelacjami a ty przyjdziesz i 2upy i po zawodach nie fair ale nic to rosliny ladne zwarte polecam sprawdzac triochomy pod mikroakopem ew zoomem z aparatu i bedzie gicior pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tos panie wystartowal na przyszlosc odrazu zakladaj gl bo kappa inny uzytkownik sie nameczy pol roku z fotorelacjami a ty przyjdziesz i 2upy i po zawodach nie fair ale nic to rosliny ladne zwarte polecam sprawdzac triochomy pod mikroakopem ew zoomem z aparatu i bedzie gicior pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 Wiem, wiem. Sorki za to. Następnym razem na pewno opublikuję od samego początku ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinki już się suszą. Wstawie zdjęcie i podam ile wyszło za około tydzień.

PS. Zastanawiam się jaką odmianę wybrać następną. Moimi faworytami są Moby Dick, Moby Dick #2, Critical+ wszystko od Dinafema. Co polecacie? byc moze dokupie lepsza lampe na faze flo.Najbardziej mi zalezy na mocy i duzym plonie ;D myslalem tez nad treningiem typu main lining. Co o tym sadzicie? ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+