Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 57W | White Russian, Lemon Skunk, Big Devil XXL, Auto Mazar


Recommended Posts

Hej, witam.

Oto moja mała uprawa. Poprzednia i obecna. Zamieszczam wszystko w jednym temacie, żeby nie zakładać dwóch i nie zaśmiecać. Niestety gdzieś mi wcięło część zdjęć :( Ale trochę zostało. Tak to odkładałem i odkładałem, ale jakoś w końcu znalazłem trochę czasu żeby założyć temat. Mam nadzieję że uda mi się go co jakiś czas aktualizować.

Roślinki to White Russian, Lemon Skunk, Big Devil XXL, Auto Mazar

Ziemia marketowa

Zamiast doniczki, plastikowy pojemnik. Około 12 litrów pojemności.

Nawozy BioBizz

Oświetlenie led

Box 0.6x0.4x0.8

 

Na początek White Russian

Panel led diy około 50W. Był kilka razy modyfikowany podczas uprawy, co zaowocowało pohermieniem rośliny na końcu. Na początku było 43W, potem 50, potem 82, potem znowu 50.

Fotoperiod 18/6, potem 16/8, potem 14/10 a na koniec znowu 18/6.

Ogólnie sporo eksperymentów z tym światłem było. Ale jakoś roślina wytrzymała. Oprócz tego poherminia na samym końcu.

 

Dzień 2

day2

Dzień 9

day9

day9a

Dzień 18

day18a

day18b

Dzień 24

day24

day24a

Dzień 31

day31

day31a

 
Na razie tyle. Coś mi się zdjęcia kijowo wstawia. Muszę pokombinować jak je szybciej wstawiać, bo na razie mega wolno to trwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Heja.

Mały apdejt.

 

Rośliny mają się ok. Problemów na razie brak. Mazary rosną dość szybko i chyba będzie problem z miejscem dla nich. Lemon sobie powolutku puchnie. Ma jakieś 56 dni.  Devil też, ale bardzo powoli. Lemon od dzisiaj tylko wodą będzie podlewany i ścinka wkrótce. Muszę miejsce dla mazarów zrobić, a lemon w sumie ma już prawie wszystkie włochy brązowe, więc powoli może kończyć żywot. Pachnie bardzo ładnie. Devil jakiś dziwny zapach ma. Mazary brak zapachu. Zaczęły kwitnąć dopiero koło 28 dnia. Teraz mają 32dni. Wszystkie dostją przy każdym podlaniu zestaw biobizza i tyle. Wilgotność około 60%, temp 20-25 stopni.

 

BD XXL

f2bd

 
Lemon Skunk

f4ls

f6top1

f7top2

 

Mazarki

f1m1

f3m2

F8

F9

 

I wszystki razem

f5all

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+