Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Barneys Farm Critical Kush


Recommended Posts

Dzieki Panika, w nocy bez nawilżacza jest okolo 50% ale jest wyłączony wentyl mieszający także go uruchomię a w dzień około 45-47 jest także Si:) Pozdro Kolego;).

Z ta wilgotnoscia to roznie gadaja paru kolegow tu z forum i ja z reszta tez lece bez nawilzacza i problemow nie widze wiec wiesz;)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Z ta wilgotnoscia to roznie gadaja paru kolegow tu z forum i ja z reszta tez lece bez nawilzacza i problemow nie widze wiec wiesz;)

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

 

Widzisz z ta wilgotnoscia jest tak ze pewnie ze i bedzie rosla i jak bedzie 40% wilgotnosci ale wszystko sie odbija na plonie i na wzroscie nikt sobie nie palnol ze jak jest tak to tak tu chodzi o to by warunki dla roslin byly optymalne to wtedy i rosliny sie lepiej odwdzieczaja.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich, Panowie małe pytanko zauwazyłem jakies planienie na dwóch sałatach na jednej mniej na drugiej więcej, przedstawię foto tej która jest bardziej poplamiona. Jak byście mogli rzucić okiem i coś podpowiedzieć czym to może być spowodowane był bym wdzięczny;) ogólnie to jest bardziej na tej dolnej partii, górna póki co wydaje się być si

 

Pozdrawiam!

 

 


post-42806-0-38918800-1461862787_thumb.j

post-42806-0-54079800-1461862868_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+