Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl
dawcanerki

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1

Recommended Posts

rozumiem, ok wielkie dzieki Smaku:) - czy te z tymi bialymi wloskami, to dac im tez calmaga extra? jak myslisz ?

Cos czuje ze utniemy w podobnym czasie ;)
powodzenia w zbiorach i fajnie jakbys podal ile wyszlo 
z fartem do mety

Yo, man,  kupię wagę,  i podam wynik jaki uda mi się osiągnąć, :)  choć nie będzie tego zbyt dużo...  połowa panien jest marnie rozwinięta :(  ja tne za tydzień max dwa.  Mam już ochotę na nowe dupy :)

Edited by dawcanerki

Dokladnie, wszystko jest proste drugi raz, potem trzeci.
Dobrze ze jest chec poprawy bledow w nowym growlogu wiec napewno bedzie lepiej.
Pomysl nad automatami nast razem, niby mniejszy margines bledu ale polowa czekania;)

Panowie, pomóżcie, nie wiem co jest grane, leje samą woda juz chyba od miesiaca szykujac sie do scinki, ale trichomy caly czas przezroczyste!!  Juz pomijam fakt ze 3 laski to tak mizernie wygladaja ze szkoda gadać , wogole nie spuchły, (popcorn)... ale reszta jest dosc ladnie zbita, ale trichomy przezroczyste -- czy  dac jeszcze nawozu czy dalej woda i czekac -- czy moze juz sciac i robic nowa sesje ( bo juz mnie ta dobija) .... Ogolnie sie zamotalem w calej tej uprawie i nie wiem co robic... Zdjecia sa powyzej, bo one praktycznie nic sie nie zmienily od ostatniego UP// heeeelpp

Witam,

Ostatnio mało aktywny byłem, hmm no ale jakoś tak wyszlo.

Panienki ścięte tydzień temu, ale dopiero dziś wklejam foto z wynikiem - sorki

Ogólnie dałem plamy z tą uprawą, i 3 roślinki spaliłem, reszta też przenawożona więc z dużych plonów nie mogę się cieszyć :( , ale mam lekcje na przyszłość .

Nastepny grow będzie tylko 6 roślinek White Widow ( chyba że jakaś nie wykiełkuje to będzie mniej )... Teraz już nie po pełnię tych błedów co w poprzedniej sesji :) ...

Dziekuje serdecznie wszystkim forumowiczom za cenne porady i pomoc na którą mogłem liczyć w trakcie uprawy .. Z mojej strony moge powiedzieć, że się nie poddaję i jadę dalej :)

pozdrawiam 

dawcanerki

p.s. Proszę administracje o przeniesienie growloga do zakończonych...

Dziekuję

20161001_180615.jpg

Edited by dawcanerki
prosba o zakonczenie growloga
  • Upvote 2

Smacznego ;) Smak jest najważniejszy , więc z nawozami lepiej mniej niż więcej :) Gratki i czekam na następny GJ

Pozdrawiam

Nie da się ukryć, że planty lepiej palić po, niż przed harvest'em :)

Gratki :)

Witam jeszcze raz na sam koniec,

Małe podsumowanie 

Palenia wyszło w sumie 280g

15g do curringu a 265g przerobione RSO. 

Palenie nawet przyjemne ,nie gryzace,  wyczuwalna nuta owoców ale za cholere nie wiem jakich ;) i też nie przy każdym nabiciu bonga,  więc pewnie zależy jaka się odmiana weźmie  ale sugeruje że ten fajny posmak jest od Dance World. Haj lekki, nie wtlacza w fotel ;v

Oleju wyszło mi 20 strzykawek po 1ml. ;) czyli jakieś ok. 30g olej 

Administratoròw prosze  o przeniesienie growa do zakonczonych I o nadanie   mi statusu "grower" hehehe dziekuje ;)

Pozdrawiam

Dawca

Edited by dawcanerki

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+