Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

WItam wszystkich,

 

Przepraszam za długą przerwę, ale niestety cały czas jestem w PL, brat przegrywa walkę i niestety niedługo go stracimy - już nie ma szans :( ......

 

 

Do growloga powrócę już po wszystkim .......

 

Bardzo proszę o nie kasowanie growloga, po powrocie do UK ( 24.04.2016 ) wkładam nasiona do wody... Olej będę dalej robił dla siebie czy dla każdego co go będzie potrzebował. Nie wiem ile takiego oleju wychodzi z około 500g suszu, ale jak będę miał nadwyżki to z chęcią się nim podzielę...

 

 

pozdrawiam

 

dawcanerki

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strasznie współczuję...:(

 

Kraj piękny ale jako państwo to dno, jak można zabraniać ludziom sprawdzonych alternatywnych metod leczenia gdzie są naukowe potwierdzenia na właściwości lecznicze np. konopi, wiem wiem to  takie moje wołanie na puszczy :( ale krew człowieka zalewa w takie sytuacji jak wyżej...

 

W takiej sytuacji trudno coś pocieszającego powiedzieć, nie mniej jakoś się trzymaj!

Pozdrawiam

ŁK

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaraz idę na spacer - specjalnie wczoraj zakupiłem z zaufanego źródła - żeby dziś móc zapalić w intencji potrzebujących a wszczególności za ludzi - w tym Twojego Brata - którzy przegrali walkę - przez nasze chore państwo i idiotów typu "Fjuczers" - przez takie przypadki coraz ciężej będzie leczyć siebie i bliskich w takim pięknym geograficznie kraju jakim niewątpliwie jest POLSKA.

 

R.I.P bracie Dawcy

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dawcanerki naprawdę szczerze współczuję. Po części wiem co przeżywasz - u mojego ojca jakiś czas temu wykryto raka. Aż mnie mdli jak słyszę o opcjach leczenia - chemioterapia, naświetlania ch*j wie czym - boję się że bez wsparcia naturalną medycyna ojciec może to naprawdę źle przechodzić. Dlatego planuje tegoroczny out praktycznie w większości poświęcić dla niego.

Trzymaj się i powodzenia w tym co robisz!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+