Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
Sign in to follow this  
Vito

[Wideo] Cheese i Moby Dick w SCROG, dwie odmiany, których nie możesz przegapić

Recommended Posts

Przedstawiamy wam nagranie przedstawiające wyniki jakie można osiągnąć z dwóch najlepszych nasion z naszego katalogu i dwóch najlepszych odmian marihuany dostępnych na rynku: Cheese i nasza wspaniała Moby Dick. W ten sposób poznasz ich cechy charakterystyczne.

 

cheese1_blog_full_10_blog_full.jpg

 

Cheese to po angielsku ser, a jak sama nazwa wskazuje odmianę tę wyróżnia intensywny aromat odmiany Indika, przypominający haszysz, wędzone drewno, orzechy i różne przyprawy, które pozostawiają w ustach mocny i niesamowity smak, przypominający pyszny, dobrze wysuszony ser.
 
W Dinafem stworzyliśmy tę odmianę dzięki połączeniu Old School Skunk # 1 i Afgańskiej # 1. Jest to sfeminizowana odmiana z dominującym udziałem Indiki (choć nieznacznie - 60% Indiki i 40% Sativy) i jedyna w swoim rodzaju marihuana hybrydowa, która przekona zarówno amatorów jak i prawdziwych znawców marihuany. Odmiana ta zachowuje również wyraźny wpływ oryginalnej Cheese, tak sławnej w Wielkiej Brytanii, dzięki dziedzictwu genetycznemu odmiany Skunk, skupiającej wokół tej charakterystyki głęboki aromat od której pochodzi jej nazwa. 
 
 
Jeśli chcesz spróbować innej, wyróżniającej się odmiany, również bardzo wysokiej klasy, nie możesz przegapić naszej sztandarowej Moby Dick. Owoc połączenia Haze i White Widow, to sfeminizowana odmiana w której dominuje Sativa 60% i 40% Indica. 
 
Jest to odmiana konopi, która posiada wszystkie potrzebne cechy, by stać się jedną z najbardziej udanych odmian marihuany dostępnych na rynku. W bardzo krótkim czasie stała się punktem odniesienia i kultową odmianą. Winną jej sukcesu jest jej znakomita genetyka, a także doskonała wydajność, a także jej niesamowita moc, określana jako "kosmiczna". Uważana jest za jedną z najmocniejszych odmian Dinafem, jeśli nie za najmocniejszą, jej psychoaktywna moc jest niczym uderzenie ogonem legendarnego białego wieloryba, od którego pochodzi jej nazwa. Produkcja żywicy, o stężeniu THC w wysokości do 21% i niski poziom CBD odpowiedzialne są za mocne i długotrwałe upojenie, które zalewa otoczenie intensywnym aromatem, który również trwa niczym zawieszone w czasie.
 
 
moby-dick_1_blog_cdn.jpg
 
moby-dick-2_blog_cdn.jpg
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+