Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czym jest odpowiedzialność za swoje czyny? Uprawa,posiadanie bycie pod wpływem.


MeryZpolsky

Recommended Posts

:big-joint: Witam  :big-joint:

 

Dziś szybki artykuł :) o odpowiedzialności i ogólnym strachu przed wpadką.

 

Na czym polega system nie muszę wspominać, każdy kto jest tutaj doskonale wie jak on działa.

 

System ma wykluczać jednostki odstające od nrom- kto te normy reguluje wiemy - instytucje państwowe.

 

Jako że gwóźdź odstający trzeba przybić - często pojawiają się represje.

Taką metodę tez stosują w szkole - indywidualizm w naszym raju ma być wybity.

 

 

Co zrobić gdy boisz się wpadki?

 

Odpowiedzieć sobie na pytanie, czy bierzesz w pełni odpowiedzialność za swój czyn, i czy jesteś w stanie znieść konsekwencje z nim związane, czy podejmujesz ryzyko i jesteś ponad tym czy tez boisz sie wszystkiego - strach jest najczęstszą przyczyną wpadki jak i chorób psychicznych.

Polska jest jednymz  tych krajów w których strach w swoich obywatelach jest regularnie zaszczepiany.

Wszędzie strach, strach o prace/szkole/dom/kredyt/rodzinę/wpadki/podatki itp 

Jeżeli boisz sie podporządkowujesz sie prawu - i to ich sukces, a Twoja osobista porażka, ponieważ nie żyjesz według swoich przekonań.

 

Powiedzmy mam trzy krzaki w domu, nie uprawiam na sprzedaż, uprawiam do celów medycznych i wyłącznie na użytek  własny, nie chwale się znajomym, jak i nie dzielę, nie rozmawiam otwarcie itd szanse na wpadkę są minimalne. W przypadku dillerów to śmiało mogę stwierdzić fakt który da sie zauważyć jeżdżąc po całym kraju - dilerzy są kontrolowani przez .... tych których sie tak bardzo każdy boi ;) 

W całej Polsce zioło jest skażone kilkoma konkretnymi substancjami, gdy policja łapie kogoś z naturalnym suszem grzebią dalej,az do źródła - osoby rozumne mogą tutaj zauważyć pewna zależność.

 

Nic więcej niz statystyką wykrywalności się nie jest - dlatego gdy ma się uprawę/posiada sie nie powinno sie mieć piratów na kompie/kont na facebooku/ itp

 

 

Wyzbyć sie strachu, przyjąć najgorszą opcje i przeanalizować ją i podjąć odpowiedź, wtedy nawet gdy ów wpadka będzie miała miejsce, nie dostaniesz zawału, nie popadniesz w paranoję, będziesz wiedzieć co robić i jak to zrobić.

 

Nie kara was policja a sąd - a więc rytualnym zdaniem na komendzie może być "odmawiam zeznań" dotąd aż język będzie bolał a innych uszy. Nie mają prawa was pozbawić życia - więc strach o śmierć powinna odejść od razu. Strach przed brutalnością policji zawsze był, i będe o tym pisac nie raz, bo nie jedna osoba była przez policję pobita/zastraszana i przetrzymywana, traktowana gorzej niż gwałciciele lub złodzieje.

Patrzeć jak doczekam sie czasów jak będą ganiać mnie za to że piszę prawdę :-) 

 

Także nie bać się, a jak się nie czujesz odpowiedzialny lub nie czujesz sił w sobie by przeciwstawić się zmaganiom losów - dorośnij.

 

Trawka nie jest dla dzieci, jak i młodzieży tylko dla osób odpowiedzialnych, stąd apel analizujcie plusy i minusy swoich działań i reasumując swoje postanowienia odpowiadajcie sobie czy jest warto czy też nie.

 

Im zależy na tym byście się bali, a dla nich nie ma nic gorszego jak pewność swoich czynów i siebie.

 

A może tez paść stwierdzenie odnośnie strachu o swoich bliskich itp/pracy/szkoły jeżeli rodzina nie chce być zamieszana w takie czyny uszanować to i znaleźć inne wyjście.

 

W przypadku kary pozbawienia wolności, każda osoba jest przydzielana do osób o podobnych czynach - więc nie wsadzają ludzi za trawkę z mordercami, bądź też z osobami groźnymi. Co najwyżej można siedzieć z nieuczciwym bankowcem, lub budowlańcem co przekręcił skarbówkę na kilka tysięcy.

 

Przestańcie się bać! Chyba ze dillujecie to macie powód, ponieważ każdy diller jest kontrolowany i obserwowany zawsze :).

Nie trzeba być policjantem by zauważyć zachowanie młodych :) ani nie musisz być społerem by to też zauważyć.

 

z buchem  :indiana:

 

  • Upvote 6
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Amba z jednym się tu nie zgodzę :) . A mianowicie,że nie wsadza się z mordecą itp. Że jak masz wyrok za uprawę gandzi to jak już trafisz do więzienia(zakładając że miałeś tego sporo i otrzymałeś wyrok skazujący) z ludźmi którzy mają podobne artykuły jak ty. Nie patrzą na to mieszają ludzi. Np za jazdę pod wpływem alkoholu i za napad rabunkowy. Bądź złodzieja samochodu z kimś kto ma długi za alimenty. Ale jedno jest pewne chcą nas zastraszyć manipulować itp. A wiem to z własnego doświadczenia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@dwa pyski

 

Masz 100% pewność? Może coś się zmieniło w tej kwestii i jest tak jak pisze Ambasadorka... (mam nadzieję)

Jest tak nadal, za pierwszym razem NIGDY nie trafisz na zwyrodnialca, wie proszę nie piszcie plot - bo to nie policjant ustala gdzie i do kogo przydzielony jest człowiek a psycholog - im nie zależy na pogłębieniu patologii - chyba że samemu chce się iść do "rodzynków".

 

Jeżeli chodzi o pierwszy raz trafia się do zakładu karnego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakłady karne dla dla recydywistów penitencjarnych są gdzie indziej.

Ustalane są wtedy lekcje/zajęcia itp mające resocjalizację człowieka.

 

A po za tym gdzie macie jaja ? bo ja rozumiem jak robisz 500 krzaków to normalne ze w rolę wchodzi kicie - na pewno w Polsce,wtedy trzeba wiedzieć że na pół roku żegna się człowiek z wolnością.

 

  A w przypadku kilku kilkunastu krzaków bez przesady, teraz idzie się sprzątać ulice. 

 

Chociaż obserwując działania polskiego rządu, śmiem stwierdzić to że coraz większe represje będą naciskane na ludzi - i ciekawa jestem ile jeszcze takich nacisków ludzie wytrzymają zanim nie wyjdą na ulicę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jest tak nadal, za pierwszym razem NIGDY nie trafisz na zwyrodnialca, wie proszę nie piszcie plot - bo to nie policjant ustala gdzie i do kogo przydzielony jest człowiek a psycholog - im nie zależy na pogłębieniu patologii - chyba że samemu chce się iść do "rodzynków".

 

Jeżeli chodzi o pierwszy raz trafia się do zakładu karnego dla odbywających karę po raz pierwszy, zakłady karne dla dla recydywistów penitencjarnych są gdzie indziej.

Ustalane są wtedy lekcje/zajęcia itp mające resocjalizację człowieka.

 

A po za tym gdzie macie jaja ? bo ja rozumiem jak robisz 500 krzaków to normalne ze w rolę wchodzi kicie - na pewno w Polsce,wtedy trzeba wiedzieć że na pół roku żegna się człowiek z wolnością.

 

  A w przypadku kilku kilkunastu krzaków bez przesady, teraz idzie się sprzątać ulice. 

 

Chociaż obserwując działania polskiego rządu, śmiem stwierdzić to że coraz większe represje będą naciskane na ludzi - i ciekawa jestem ile jeszcze takich nacisków ludzie wytrzymają zanim nie wyjdą na ulicę. 

haha ale się uśmiałem;-) lekcje ,zajęcia, resocjalizacja,psycholog,proszę o porozmawianie z kims kto odbywał kare pozbawienia wolności a pózniej pisanie tych śmiesznych rzeczy;-) pozdrawiam serdec znie

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+