Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 130W | AUTO Critical+ 2.0, AUTO Bubbakush, Polishdevil AUTO


Recommended Posts

  :elo: Tak jest kolego, wczoraj wieczór zostały przesadzone do docelowych, ilość korzeni bardzo zadowalająca jak na etap raczkowania. Mam pewnie obawy, narazie to wygląda niewinnie i jest sporo miejsca ale czuje, że za jakiś czas powstanie tam las tropikalny :laugh:  Criticale, Devile trafiły do osobnych donic, a 2x BUBBA KUSH, z racji zbyt małej powierzchni boxa trafiły razem do 10L,

 

Moje  pytanie dla kogoś z doświadczeniem, zostawić je tam i potrenować LST, czy wyrzucić, pozbyć się , oddać do domu dziecka

jedno z maleństw :Facepalm:, by to drugie mogło się w pełni rozwinąć ?  :elo:  :indiana:

 

 

20160216 144204

 

20160216 144130

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z przykrością informuje że dnia dzisiejszego, w popołudniowych godzinach odeszły od nas BUBBA KUSH i POLISH DEVIL, Robiąc tym samym miejsce dla pozostałych członków rodziny, którzy wraz ze mną, będą ciepło wspominać te cudowne radosne chwile które razem przeżywaliśmy. Do osób, którzy zostali dotknięci tą niewycenioną stratą dołączył były prezydent, rezydent Bronisław K. Wraz z fundacją PRO CIVILI łączą się w BULU. <_<  Naród pewnego dnia POdziękuje wszystkim którzy przyczynili się do obecnego stanu rzeczy. Moje pytanie, adresowane do osób z otwartymi oczami, widzącymi prawdziwe brednie jest następujące. Gdzie, albo jak stworzyć swego rodzaju "budzik" który wybudzi wystarczającą część ucięmiężonego społeczeństwa? 

UPS! wkroczyłem w magiczny świat  fantazji, i sajensfikszyn  :bongo: 

Postanowiłem reszte ekipy usadowić w 10L donicach , a co mi tam, najwyżej las tropikalny rozerwie mi boxa  :D

 

20160217 185732

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+