Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | COB 280W - Critical Kush, OG Kush Barney's Farm - AutoPot, BioTabs


Recommended Posts

@xanx - ogólnie średnio. Nie zależy to tyle od litrarzu co bardziej od tego , ża zawsze jedna będzie mniejszą i "młodszą" siostrą drugiej :)

Sadziłem kilkukrotnie dwie w jednej donicy. I bez znaczenia czy bała to 3l donica czy 12l to tendencja się powtarza za każdym razem - bynajmniej u mnie.

 

Automatów jest teraz naprawdę bardzo duzy wybór , coraz to nowsze i ciekawsze krosy ;) także to naprawdę bardzo indywidualna sprawa. U mnie ostatnio co odmiana to inna  ;) Rozejrzyj się za medycznymi odmianami.

Ja myślę na posadzeniem Sugar Mango Ryder 'a @ World of Seeds lub Auto Black Mazar XL @ Bulk.

I mimo że jestem mega zadowolony z Bulk'a to tym razem polecę z całkowicie medyczną odmianą Sugar Mango Ryder 'em :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scooby THX

pozwól że Cię jeszcze pomęczę, czyli na indora autopot 8 litrowy w zupełności wystarczy ( myślałem że pogonie je po dwie w 15 litrowych no ale cóż trzeba będzie inwestować :))

Chcę wpakować z 24 automatów do mojego box'a, wyszukam coś niskiego medycznego i zobaczę jak to pójdzie.

Na out'a jakie minimalne doniczki do automatów wystarczą, myślałem o max 10l (mam dobrego spota na własnym ogródku, nikt nie zobaczy co i jak) 

 

Czy wentylator mieszający macie zapuszczony non stop? Ja teraz dużym mieszam w dzień z interwałem 15/15 minut a mały załącza się gdy duży ma przerwę no i oczywiście leci całą noc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Taka postawa przywraca nadzieję w Ludzi !!!


Szczerze byłem wzruszony i do dzisiaj za gardło skurcz mnie łapie jak któregoś poranka otrzymałem prywatną wiadomość o treści i tutaj jej najważniejszy punkt:


"Chciałbym podarować twojemu synowi 10 ml oleju RSO. Na początek, póki nie zrobisz swojego."


 


Kolega D. bo o nim mowa, całkiem bezinteresownie przekazał synowi RSO, w tym miejscu chciałem mu jeszcze raz bardzo podziękować !!!


Młody od dwóch dni bierze olej, mogę tylko powiedzieć że jest najwyższej jakości i kolega zrobił kawał doskonałej roboty.


Jak na razie bardzo dobrze go toleruje i powoli będziemy zwiększali dawkę.


 


Dla kolegi D. wielki BUCH 100 lat w dobrym zdrowi i wszystkiego najlepszego dla jego najbliższych.  :zjarany:   :zjarany:   :zjarany: 


  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+