Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | COB 280W - Critical Kush, OG Kush Barney's Farm - AutoPot, BioTabs


Recommended Posts

Dzień 7

 

gallery_43663_1605_146744.jpg

 

W naturalnych kolorach

gallery_43663_1605_79934.jpg

 

Pytanko nr:

 

1. według instrukcji Biotab's powinienem dzisiaj odpalić autopot'y ale czy roślinki nie za małe?

2. Pytanie do Ambasadorki, jaką utrzymujesz wilgotność ziemi według czujnika? Ja staram się utrzymywać między 40-100. (dobrze?)

3. Ledwo ten projekt ruszył a ja już myślę o następnym, na pewno będą automaty i teraz moje kolejne pytanko, czy w doniczkach 15 litrowych można dać po 2 automaty?

 

Pozdro 

X

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

1. według instrukcji Biotab's powinienem dzisiaj odpalić autopot'y ale czy roślinki nie za małe?

2. Pytanie do Ambasadorki, jaką utrzymujesz wilgotność ziemi według czujnika? Ja staram się utrzymywać między 40-100. (dobrze?)

3. Ledwo ten projekt ruszył a ja już myślę o następnym, na pewno będą automaty i teraz moje kolejne pytanko, czy w doniczkach 15 litrowych można dać po 2 automaty?

 

Pozdro 

X

 

 

1.według instrukcji biotabs to sa sadzonki, i teraz muszą być minimum 2 tygodnie na weg.

2.wilgotnośc na weg jak najwżysza ale bez przesady 60-70%

3. jezeli masz leczyc dzieciaka to nie automatami, maja geny powodujące bole głowy.

4. jedna roslina jedna donica

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+